angličtinaPřihlášení do IS MU

Předplatné tištěného časopisu Psychoterapie (ročník 2021)

  Zakoupením tištěného předplatného (ročník 2021) získáte aktuální tištěný ročník časopisu Psychoterapie (tři čísla vycházející v kalendářním roce). Nové číslo Vám bude po jeho vydání vždy zasláno na Vaši zasílací poštovní adresu. Pakliže si objednáváte předplatné později v daném kalendářním roce, budou Vám zaslána také již vydaná čísla časopisu.

  Poštovné a doba doručení
  Doručení poštou, cena je vč. poštovného. Tištěný časopis je odesílán přímo z vydavatelského pracoviště (Katedra psychologie FSS MU), proto se doba doručení pohybuje mezi jedním až třemi týdny v závislosti na pracovním vytížení osob zajišťujících odesílání během akademického roku.

  První číslo v daném roce vychází zpravidla na přelomu dubna a května, kdy je uveřejněno oznámení o vydání nového čísla a předplatitelé mohou očekávat první zásilku. Aktuální ročník časopisu a oznámení si můžete prohlédnout na webu časopisu Psychoterapie. Pokud zde není uvedeno nové číslo, znamená to, že ještě nevyšlo.

  Potvrzení Vaší platby znamená, že s Vaší objednávkou redakce počítá a zásilku odešle, jakmile to bude možné. Protože je však termín vydání každého nového čísla časopisu ovlivněn mnoha faktory, nelze pro něj stanovit přesné datum. Proto prosíme předplatitele o trpělivost. Pokud by po zveřejnění informace o vydání nového čísla zásilka nepřicházela po dobu jednoho měsíce, prosíme, napište nám na níže uvedený e-mail.

  Objednávka ze zahraničí (včetně Slovenska)
  Aktuálně nelze Obchodní centrum MU využít k prodeji časopisu Psychoterapie do zahraničí. Pokud máte zahraniční fakturační údaje, napište, který balíček si přejete objednat spolu s Vašimi fakturačními údaji a zasílací adresou, na e-mail psychoterapie.casopis@gmail.com.

Celková cena: 373 Kč vč. DPH
 Koupit
Podmínky prodeje
Lze objednat do 31. 3. 2025 16:06