CzechIS MU Login

Test studijních předpokladů

Přípravné kurzy k přijímačkám na Právnické fakultě ONLINE

Pro zájemce o studium na vysoké škole, kde jsou kritériem pro přijetí úspěšně absolvované Testy studijních předpokladů (TSP), nabízí Právnická fakulta přípravné kurzy. Přípravky probíhají v různých termínech v období od listopadu 2023 do dubna 2024.

Zobrazit nabídku

Přípravný kurz k přijímací zkoušce ONLINE i prezenčně

Kurz je určen všem, kteří se chystají ke studiu na Masarykově univerzitě v Brně, nejen uchazečům a uchazečkám o studium na Ekonomicko-správní fakultě. Pokud chcete úspěšně zvládnout zpracování psychodiagnostických úloh, které jsou součástí přijímací písemné zkoušky – testu studijních předpokladů (TSP) – přihlaste se!

Zobrazit nabídku

Odborné kurzy

Lékařská fakulta

E-learning Preparatory Courses

LF MU offers three E-learning preparatory courses for students who intend to study General Medicine, Dentistry or Physiotherapy in English language.

Zobrazit nabídku

Filozofická fakulta

Přípravný kurs k přijímací zkoušce k bakalářskému programu Teorie a dějiny filmu a audiovizuální kultury

Kurs je koncipován jako orientační přehled o znalostech, které jsou očekávány u přijímací zkoušky k bakalářskému programu Teorie a dějiny filmu a audiovizuální kultury.
Konání: 22.–23. března 2024

1 700 Kč
Připravujeme další nabídku | Podrobnosti

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám oboru Japanistika

Praktická a teoretická příprava na přijímací zkoušky oboru
Konání: 23. března 2024
09:00 - 16:30

1 500 Kč
Připravujeme další nabídku | Podrobnosti

Farmaceutická fakulta

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám na Farmaceutickou fakultu MU

V rámci tohoto kurzu si oživíte a doplníte znalosti z chemie, biologie a fyziky a budete tak připraveni na oborové testy PHARM MUNI.

Zobrazit nabídku

Fakulta sportovních studií

Sportovní kurzy

Fakulta sportovních studií

Cílem kurzu je praktické prověření a zdokonalení pohybových dovedností a schopností zájemců o studium pod vedením učitelů Fakulty sportovních studií. Účastníci kurzu si prakticky vyzkouší splnění sportovních limitů (předepsaných cviků a časů) podle bodovacího systému pro praktickou část přijímacího řízení pro uvedené sporty.