Odkazy do vyšších úrovní šablon:
Filozofická fakulta - registrační a kontrolní šablony
Registrační šablony: imatrikulace do jara 2019 včetně
Studijní katalog a registrační šablony pro bakalářské a magisterské studium
Český jazyk se specializací počítačová lingvistika
PREZENČNÍ FORMA STUDIA

NAVAZUJÍCÍ MAGISTERSKÉ STUDIUM

Magisterské studium jednooborové Přehled kurzů magisterského studia
  • Podzimní semestr
    • Povinné předměty (kredity A)
      • FF:CJA055 Gramatika a lexikon češtiny I
         Čt 9:10–10:45 T220, P. Karlík
      • FF:CJBA13 Vývoj spisovné češtiny
         Út 12:30–14:05 T103, J. Pleskalová
      • FI:PA153 Počítačové zpracování přirozeného jazyka
         Čt 16:00–17:50 C525, K. Pala
    • Povinně volitelné předměty (kredity B)
      • Blok I (kurzy na FF MU)
        • FF:PLIN025 Odborná přednáška a exkurze I
           Pá 12:30–14:55 T209, M. Grác, Z. Hladká, D. Hlaváčková
        • FF:PLIN028 Počítačová sazba textových dokumentů
           Čt 10:50–12:25 G13, V. Baisa
          PLIN028/01 Čt 10:50–12:25 G13, V. Baisa
        • FF:PLIN033 Algoritmický popis slovotvorby
           St 10:50–12:25 G13, K. Osolsobě
        • FF:PLIN035 Počítačová lexikografie
           Čt 14:10–15:45 G13, A. Rambousek
        • FF:PLIN045 Základy vývoje multiplatformních aplikací
           St 9:10–10:45 G13, R. Holaj
        • FF:PLIN053 Projekty z programování mobilních aplikací
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:PLIN054 Projekt z češtiny jako cizího jazyka
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:PLIN055 Projekt z korpusové a počítačové lingvistiky
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:PLIN056 Projekt z českého jazyka
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:PLIN064 Úvod do Digital Humanities
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
      • Blok II (kurzy na FF MU)
        • FF:CJA054 Historická slovotvorba a syntax
           Út 15:50–17:25 T207, P. Kosek
        • FF:CJBA11 Dialektologie
           Út 9:10–10:45 T220, S. Kloferová
        • FF:CJBA37 Slovenština
           V. Bromová
          CJBA37/01 V. Bromová
          CJBA37/02 V. Bromová
        • FF:CJBB61 Fonologie - výběrový seminář
           Út 10:50–12:25 T223, M. Ziková
        • FF:CJBB66 Pragmatika I
           každou sudou středu 10:50–12:25 T103, M. Hirschová
        • FF:CJBB112 Analýza pasiva v češtině
           Čt 10:50–12:25 T209, P. Karlík
        • FF:CJBB137 Čeština v průběhu 16.-19. století
           Út 14:10–15:45 T103, J. Pleskalová
        • FF:CJBB177 Approaches to Morphosyntax
           Po 14:10–15:45 T209, P. Caha
        • FF:CJBB178 Úvod do výuky češtiny jako druhého/cizího jazyka
           Út 7:30–9:05 K12, L. Doleží
      • Blok III (kurzy na FI MU)
        • FI:IA161 Pokročilé techniky zpracování přirozeného jazyka
           Po 10:00–11:50 A219, A. Horák, V. Baisa, M. Jakubíček, M. Medveď, Z. Nevěřilová, A. Rambousek, J. Rygl, V. Suchomel
        • FI:IB002 Algoritmy a datové struktury I
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:IB005 Formální jazyky a automaty
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:IB015 Neimperativní programování
           Út 12:00–13:50 D1, J. Barnat
          IB015/01 Čt 12:00–13:50 B130, A. Matoušek, M. Zahradníček
          IB015/02 Út 18:00–19:50 B130, A. Matoušek, M. Zahradníček
          IB015/03 Čt 10:00–11:50 B130, O. Slámečka, T. Szaniszlo
          IB015/04 St 14:00–15:50 B130, J. Major, T. Szaniszlo
          IB015/05 St 16:00–17:50 B130, M. Bezek, J. Mrázek
          IB015/06 Čt 18:00–19:50 B130, M. Jonáš, J. Mrázek
          IB015/07 Čt 16:00–17:50 B130, M. Bezek, S. Melkovič
          IB015/08 Čt 14:00–15:50 B130, D. Bielik
        • FI:IB101 Úvod do logiky
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:IB108 Algoritmy a datové struktury II
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:PA026 Projekt z umělé inteligence
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:PA154 Jazykové modelování
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:PA156 Dialogové systémy
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:PB138 Moderní značkovací jazyky a jejich aplikace
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:PB150 Architektury výpočetních systémů
           Po 18. 9. až Pá 10. 11. Čt 12:00–14:50 D3, Čt 12:00–14:50 D1, Čt 12:00–14:50 D2, kromě Čt 2. 11. ; a Čt 2. 11. 12:00–14:50 D1, 12:00–14:50 D2, M. Brandejs
        • FI:PB154 Základy databázových systémů
           Po 12:00–13:50 D1, Po 12:00–13:50 D3, P. Zezula
          PB154/01 každé sudé úterý 10:00–11:50 A218, J. Sedmidubský
          PB154/02 každé liché úterý 10:00–11:50 A218, J. Sedmidubský
          PB154/03 každé sudé úterý 18:00–19:50 A319, M. Batko
          PB154/04 každé liché úterý 18:00–19:50 A319, M. Batko
          PB154/05 každý sudý čtvrtek 8:00–9:50 A217, M. Batko
          PB154/06 každý lichý čtvrtek 8:00–9:50 A217, M. Batko
          PB154/07 každý sudý pátek 8:00–9:50 A218, M. Batko
          PB154/08 každý lichý pátek 8:00–9:50 A218, M. Batko
          PB154/09 každou sudou středu 8:00–9:50 A218, M. Batko
          PB154/10 každou lichou středu 8:00–9:50 A218, M. Batko
          PB154/11 každou sudou středu 14:00–15:50 A217, V. Míč
          PB154/12 každou lichou středu 14:00–15:50 A217, V. Míč
          PB154/13 každé liché pondělí 16:00–17:50 A218, F. Nálepa
        • FI:PB162 Programování v jazyce Java
           Po 16:00–17:50 D3, Út 10:00–11:50 D3, T. Pitner, R. Ošlejšek
          PB162/01 Pá 8:00–9:50 B116, R. Ošlejšek
          PB162/02 St 8:00–9:50 B116, R. Ošlejšek
          PB162/03 Čt 14:00–15:50 A219, R. Ošlejšek
          PB162/04 Pá 10:00–11:50 B116, A. Zlámal
          PB162/05 Po 10:00–11:50 A215, A. Zlámal
          PB162/06 Po 14:00–15:50 A215, A. Zlámal
          PB162/07 St 14:00–15:50 B117, A. Zlámal
          PB162/08 Út 8:00–9:50 A215, L. Bártek
          PB162/09 Út 14:00–15:50 A219, L. Bártek
          PB162/10 Čt 10:00–11:50 A219, L. Bártek
          PB162/11 Čt 16:00–17:50 A219, A. Vašeková
          PB162/12 Čt 8:00–9:50 A219, M. Šabo
          PB162/13 Út 18:00–19:50 A219, M. Šabo
          PB162/14 St 18:00–19:50 B117, K. Hrabovská
          PB162/15 St 12:00–13:50 B116, K. Hrabovská
          PB162/16 Čt 12:00–13:50 B116, J. Plhák
          PB162/17 Čt 18:00–19:50 B117, J. Plhák
          PB162/18 St 14:00–15:50 B116, J. Plhák
          PB162/19 Po 18:00–19:50 A219, K. Vaculík
          PB162/20 St 18:00–19:50 B116, K. Vaculík
          PB162/21 Út 16:00–17:50 B116, K. Dočkalová Burská
          PB162/22 Út 12:00–13:50 B116, K. Dočkalová Burská
          PB162/23 Pá 10:00–11:50 A215, M. Šabo
          PB162/24 St 10:00–11:50 B117, J. Plhák
          PB162/25 Po 12:00–13:50 B116, P. Majerčík
          PB162/26 Po 14:00–15:50 B116, P. Majerčík
        • FI:PV056 Strojové učení a dobývání znalostí
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:PV173 Seminář zpracování přirozeného jazyka
           St 12:00–13:50 B203, A. Horák, P. Rychlý, K. Pala
        • FI:VB042 Právo duševního vlastnictví
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
  • Jarní semestr
    • Povinné předměty (kredity A)
      • FI:PA153 Počítačové zpracování přirozeného jazyka
         Čt 16:00–17:50 C525, K. Pala
      • FF:PLIN037 Sémantika a počítače
         [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
    • Povinně volitelné předměty (kredity B)
      • Blok I (kurzy vyučované na FF MU)
        • FF:PLIN019 Machine Translation
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:PLIN032 Gramatika a korpus
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:PLIN041 Vývoj počítačové lingvistiky
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:PLIN049 Anglický jazyk pro počítačovou lingvistiku
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:PLIN052 Copywriting
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:PLIN053 Projekty z programování mobilních aplikací
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:PLIN054 Projekt z češtiny jako cizího jazyka
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:PLIN055 Projekt z korpusové a počítačové lingvistiky
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:PLIN057 Strojové zpracování textu
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
      • Blok II (kurzy vyučované na FF MU)
        • FF:CJA054 Historická slovotvorba a syntax
           Út 15:50–17:25 T207, P. Kosek
        • FF:CJBA37 Slovenština
           V. Bromová
          CJBA37/01 V. Bromová
          CJBA37/02 V. Bromová
        • FF:CJBA40 Praslovanština v zrcadle etymologie
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:CJBA52 Historická slovotvorba a syntax - přednáška
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:CJBB54 Teorie a praxe ortografie, kultura jazykového projevu
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:CJBB125 Infinitiv I
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:CJBB136 Čeština v průběhu 12.–15. století
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:CJBB181 Výuka češtiny jako druhého/cizího jazyka pro děti a mládež I
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:CJBB185 Základy výuky češtiny jako druhého/cizího jazyka pro dospělé
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FF:CJBB201 Čeština jako druhý/cizí jazyk pro specifické účely
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
      • Blok III (kurzy vyučované na FI MU)
        • FI:IB002 Algoritmy a datové struktury I
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:IB005 Formální jazyky a automaty
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:IB015 Neimperativní programování
           Út 12:00–13:50 D1, J. Barnat
          IB015/01 Čt 12:00–13:50 B130, A. Matoušek, M. Zahradníček
          IB015/02 Út 18:00–19:50 B130, A. Matoušek, M. Zahradníček
          IB015/03 Čt 10:00–11:50 B130, O. Slámečka, T. Szaniszlo
          IB015/04 St 14:00–15:50 B130, J. Major, T. Szaniszlo
          IB015/05 St 16:00–17:50 B130, M. Bezek, J. Mrázek
          IB015/06 Čt 18:00–19:50 B130, M. Jonáš, J. Mrázek
          IB015/07 Čt 16:00–17:50 B130, M. Bezek, S. Melkovič
          IB015/08 Čt 14:00–15:50 B130, D. Bielik
        • FI:IB101 Úvod do logiky
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:IB108 Algoritmy a datové struktury II
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:PA026 Projekt z umělé inteligence
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:PA154 Jazykové modelování
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:PA156 Dialogové systémy
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:PB138 Moderní značkovací jazyky a jejich aplikace
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:PB150 Architektury výpočetních systémů
           Po 18. 9. až Pá 10. 11. Čt 12:00–14:50 D3, Čt 12:00–14:50 D1, Čt 12:00–14:50 D2, kromě Čt 2. 11. ; a Čt 2. 11. 12:00–14:50 D1, 12:00–14:50 D2, M. Brandejs
        • FI:PB154 Základy databázových systémů
           Po 12:00–13:50 D1, Po 12:00–13:50 D3, P. Zezula
          PB154/01 každé sudé úterý 10:00–11:50 A218, J. Sedmidubský
          PB154/02 každé liché úterý 10:00–11:50 A218, J. Sedmidubský
          PB154/03 každé sudé úterý 18:00–19:50 A319, M. Batko
          PB154/04 každé liché úterý 18:00–19:50 A319, M. Batko
          PB154/05 každý sudý čtvrtek 8:00–9:50 A217, M. Batko
          PB154/06 každý lichý čtvrtek 8:00–9:50 A217, M. Batko
          PB154/07 každý sudý pátek 8:00–9:50 A218, M. Batko
          PB154/08 každý lichý pátek 8:00–9:50 A218, M. Batko
          PB154/09 každou sudou středu 8:00–9:50 A218, M. Batko
          PB154/10 každou lichou středu 8:00–9:50 A218, M. Batko
          PB154/11 každou sudou středu 14:00–15:50 A217, V. Míč
          PB154/12 každou lichou středu 14:00–15:50 A217, V. Míč
          PB154/13 každé liché pondělí 16:00–17:50 A218, F. Nálepa
        • FI:PB162 Programování v jazyce Java
           Po 16:00–17:50 D3, Út 10:00–11:50 D3, T. Pitner, R. Ošlejšek
          PB162/01 Pá 8:00–9:50 B116, R. Ošlejšek
          PB162/02 St 8:00–9:50 B116, R. Ošlejšek
          PB162/03 Čt 14:00–15:50 A219, R. Ošlejšek
          PB162/04 Pá 10:00–11:50 B116, A. Zlámal
          PB162/05 Po 10:00–11:50 A215, A. Zlámal
          PB162/06 Po 14:00–15:50 A215, A. Zlámal
          PB162/07 St 14:00–15:50 B117, A. Zlámal
          PB162/08 Út 8:00–9:50 A215, L. Bártek
          PB162/09 Út 14:00–15:50 A219, L. Bártek
          PB162/10 Čt 10:00–11:50 A219, L. Bártek
          PB162/11 Čt 16:00–17:50 A219, A. Vašeková
          PB162/12 Čt 8:00–9:50 A219, M. Šabo
          PB162/13 Út 18:00–19:50 A219, M. Šabo
          PB162/14 St 18:00–19:50 B117, K. Hrabovská
          PB162/15 St 12:00–13:50 B116, K. Hrabovská
          PB162/16 Čt 12:00–13:50 B116, J. Plhák
          PB162/17 Čt 18:00–19:50 B117, J. Plhák
          PB162/18 St 14:00–15:50 B116, J. Plhák
          PB162/19 Po 18:00–19:50 A219, K. Vaculík
          PB162/20 St 18:00–19:50 B116, K. Vaculík
          PB162/21 Út 16:00–17:50 B116, K. Dočkalová Burská
          PB162/22 Út 12:00–13:50 B116, K. Dočkalová Burská
          PB162/23 Pá 10:00–11:50 A215, M. Šabo
          PB162/24 St 10:00–11:50 B117, J. Plhák
          PB162/25 Po 12:00–13:50 B116, P. Majerčík
          PB162/26 Po 14:00–15:50 B116, P. Majerčík
        • FI:PV056 Strojové učení a dobývání znalostí
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
        • FI:PV084 Písmo I
           L. Pevný
          PV084/01 St 10:00–11:50 C403, L. Pevný
          PV084/02 St 8:00–9:50 C403, L. Pevný
        • FI:PV173 Seminář zpracování přirozeného jazyka
           St 12:00–13:50 B203, A. Horák, P. Rychlý, K. Pala
        • FI:VB042 Právo duševního vlastnictví
           [ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]

Rozvrh šablony | Doplnit semestry, ve kterých se předmět vypisuje