Filozofická fakulta - registrační a kontrolní šablony
Registrační šablony: imatrikulace do jara 2019 včetně
Studijní katalog a registrační šablony pro bakalářské a magisterské studium
Český jazyk se specializací počítačová lingvistika
PREZENČNÍ FORMA STUDIA
NAVAZUJÍCÍ MAGISTERSKÉ STUDIUM
- zobrazeno včetně všech podúrovní
- zobrazit včetně všech podúrovní a textových pokynů v nich
- zobrazit včetně všech podúrovní a textových pokynů v nich pro tisk
- zobrazit včetně všech podúrovní bez předmětů
- zobrazit včetně všech podúrovní a textových pokynů v nich bez předmětů
- počet podúrovní: 20, počet předmětů v podúrovních: 83, počet pokynů: 1
- zkusit zobrazit ve verzi pro tisk (formát výstupu je experimentální)
- Informace o studiu
- Doporučený studijní plán
- Magisterská dipl. práce, semináře k mgr. dipl. práci a státní závěrečná zkouška magisterská
- FF:PLIN038 Magisterská diplomová práce
V. Baisa, M. Boháčová, M. Grác, Z. Hladká, D. Hlaváčková, M. Jakubíček, P. Kosek, V. Kovář, M. Křístek, Z. Nevěřilová, K. Osolsobě, A. Rambousek, P. Vališová, L. Velebová, J. Vojtová, M. Ziková - FF:PLIN039 Seminář k magisterské diplomové práci I
V. Baisa, M. Boháčová, M. Grác, Z. Hladká, D. Hlaváčková, M. Jakubíček, P. Kosek, V. Kovář, M. Křístek, Z. Nevěřilová, K. Osolsobě, A. Rambousek, P. Vališová, L. Velebová, J. Vojtová, M. Ziková - FF:PLIN040 Seminář k magisterské diplomové práci II
A. Rambousek - FF:PLIN042 Státní závěrečná zkouška magisterská
Z. Hladká, D. Hlaváčková, K. Osolsobě - Povinné kurzy (kredity A)
- Podzimní semestr
- Povinné předměty (kredity A)
- FF:CJA055 Gramatika a lexikon češtiny I
Čt 9:10–10:45 T220, P. Karlík - FF:CJBA13 Vývoj spisovné češtiny
Út 12:30–14:05 T103, J. Pleskalová - FI:PA153 Počítačové zpracování přirozeného jazyka
Čt 16:00–17:50 C525, K. Pala - Povinně volitelné předměty (kredity B)
- Blok I (kurzy na FF MU)
- FF:PLIN025 Odborná přednáška a exkurze I
Pá 12:30–14:55 T209, M. Grác, Z. Hladká, D. Hlaváčková - FF:PLIN028 Počítačová sazba textových dokumentů
Čt 10:50–12:25 G13, V. Baisa PLIN028/01 Čt 10:50–12:25 G13, V. Baisa - FF:PLIN033 Algoritmický popis slovotvorby
St 10:50–12:25 G13, K. Osolsobě - FF:PLIN035 Počítačová lexikografie
Čt 14:10–15:45 G13, A. Rambousek - FF:PLIN045 Základy vývoje multiplatformních aplikací
St 9:10–10:45 G13, R. Holaj - FF:PLIN053 Projekty z programování mobilních aplikací
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:PLIN054 Projekt z češtiny jako cizího jazyka
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:PLIN055 Projekt z korpusové a počítačové lingvistiky
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:PLIN056 Projekt z českého jazyka
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:PLIN064 Úvod do Digital Humanities
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - Blok II (kurzy na FF MU)
- FF:CJA054 Historická slovotvorba a syntax
Út 15:50–17:25 T207, P. Kosek - FF:CJBA11 Dialektologie
Út 9:10–10:45 T220, S. Kloferová - FF:CJBA37 Slovenština
V. Bromová CJBA37/01 V. Bromová CJBA37/02 V. Bromová - FF:CJBB61 Fonologie - výběrový seminář
Út 10:50–12:25 T223, M. Ziková - FF:CJBB66 Pragmatika I
každou sudou středu 10:50–12:25 T103, M. Hirschová - FF:CJBB112 Analýza pasiva v češtině
Čt 10:50–12:25 T209, P. Karlík - FF:CJBB137 Čeština v průběhu 16.-19. století
Út 14:10–15:45 T103, J. Pleskalová - FF:CJBB177 Approaches to Morphosyntax
Po 14:10–15:45 T209, P. Caha - FF:CJBB178 Úvod do výuky češtiny jako druhého/cizího jazyka
Út 7:30–9:05 K12 nerezervovat, L. Krahula Doleží - Blok III (kurzy na FI MU)
- FI:IA161 Pokročilé techniky zpracování přirozeného jazyka
Po 10:00–11:50 A219, A. Horák, V. Baisa, M. Jakubíček, M. Medveď, Z. Nevěřilová, A. Rambousek, J. Rygl, V. Suchomel - FI:IB002 Algoritmy a datové struktury I
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:IB005 Formální jazyky a automaty
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:IB015 Neimperativní programování
Út 12:00–13:50 D1, J. Barnat IB015/01 Čt 12:00–13:50 B130, A. Matoušek, M. Zahradníček IB015/02 Út 18:00–19:50 B130, A. Matoušek, M. Zahradníček IB015/03 Čt 10:00–11:50 B130, O. Slámečka, T. Szaniszlo IB015/04 St 14:00–15:50 B130, J. Major, T. Szaniszlo IB015/05 St 16:00–17:50 B130, M. Bezek, J. Mrázek IB015/06 Čt 18:00–19:50 B130, M. Jonáš, J. Mrázek IB015/07 Čt 16:00–17:50 B130, M. Bezek, S. Melkovič IB015/08 Čt 14:00–15:50 B130, D. Bielik - FI:IB101 Úvod do logiky
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:IB108 Algoritmy a datové struktury II
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:PA026 Projekt z umělé inteligence
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:PA154 Jazykové modelování
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:PA156 Dialogue Systems
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:PB138 Základy webového vývoje a značkovacích jazyků
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:PB150 Architektury výpočetních systémů
Po 18. 9. až Pá 10. 11. Čt 12:00–14:50 D3, Čt 12:00–14:50 D1, Čt 12:00–14:50 D2, kromě Čt 2. 11. ; a Čt 2. 11. 12:00–14:50 D1, 12:00–14:50 D2, M. Brandejs - FI:PB154 Základy databázových systémů
Po 12:00–13:50 D1, Po 12:00–13:50 D3, P. Zezula PB154/01 každé sudé úterý 10:00–11:50 A218, J. Sedmidubský PB154/02 každé liché úterý 10:00–11:50 A218, J. Sedmidubský PB154/03 každé sudé úterý 18:00–19:50 A319, M. Batko PB154/04 každé liché úterý 18:00–19:50 A319, M. Batko PB154/05 každý sudý čtvrtek 8:00–9:50 A217, M. Batko PB154/06 každý lichý čtvrtek 8:00–9:50 A217, M. Batko PB154/07 každý sudý pátek 8:00–9:50 A218, M. Batko PB154/08 každý lichý pátek 8:00–9:50 A218, M. Batko PB154/09 každou sudou středu 8:00–9:50 A218, M. Batko PB154/10 každou lichou středu 8:00–9:50 A218, M. Batko PB154/11 každou sudou středu 14:00–15:50 A217, V. Míč PB154/12 každou lichou středu 14:00–15:50 A217, V. Míč PB154/13 každé liché pondělí 16:00–17:50 A218, F. Nálepa - FI:PB162 Programování v jazyce Java
Po 16:00–17:50 D3, Út 10:00–11:50 D3, T. Pitner, R. Ošlejšek PB162/01 Pá 8:00–9:50 B116, R. Ošlejšek PB162/02 St 8:00–9:50 B116, R. Ošlejšek PB162/03 Čt 14:00–15:50 A219, R. Ošlejšek PB162/04 Pá 10:00–11:50 B116, A. Zlámal PB162/05 Po 10:00–11:50 A215, A. Zlámal PB162/06 Po 14:00–15:50 A215, A. Zlámal PB162/07 St 14:00–15:50 B117, A. Zlámal PB162/08 Út 8:00–9:50 A215, L. Bártek PB162/09 Út 14:00–15:50 A219, L. Bártek PB162/10 Čt 10:00–11:50 A219, L. Bártek PB162/11 Čt 16:00–17:50 A219, A. Vašeková PB162/12 Čt 8:00–9:50 A219, M. Šabo PB162/13 Út 18:00–19:50 A219, M. Šabo PB162/14 St 18:00–19:50 B117, K. Hrabovská PB162/15 St 12:00–13:50 B116, K. Hrabovská PB162/16 Čt 12:00–13:50 B116, J. Plhák PB162/17 Čt 18:00–19:50 B117, J. Plhák PB162/18 St 14:00–15:50 B116, J. Plhák PB162/19 Po 18:00–19:50 A219, K. Vaculík PB162/20 St 18:00–19:50 B116, K. Vaculík PB162/21 Út 16:00–17:50 B116, K. Dočkalová Burská PB162/22 Út 12:00–13:50 B116, K. Dočkalová Burská PB162/23 Pá 10:00–11:50 A215, M. Šabo PB162/24 St 10:00–11:50 B117, J. Plhák PB162/25 Po 12:00–13:50 B116, P. Majerčík PB162/26 Po 14:00–15:50 B116, P. Majerčík - FI:PV056 Machine Learning and Data Mining
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:PV173 Seminář zpracování přirozeného jazyka
St 12:00–13:50 B203, A. Horák, P. Rychlý, K. Pala - FI:VB042 Právo duševního vlastnictví
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - Jarní semestr
- Povinné předměty (kredity A)
- FI:PA153 Počítačové zpracování přirozeného jazyka
Čt 16:00–17:50 C525, K. Pala - FF:PLIN037 Sémantika a počítače
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - Povinně volitelné předměty (kredity B)
- Blok I (kurzy vyučované na FF MU)
- FF:PLIN019 Machine Translation
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:PLIN032 Gramatika a korpus
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:PLIN041 Vývoj počítačové lingvistiky
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:PLIN049 Anglický jazyk pro počítačovou lingvistiku
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:PLIN052 Copywriting
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:PLIN053 Projekty z programování mobilních aplikací
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:PLIN054 Projekt z češtiny jako cizího jazyka
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:PLIN055 Projekt z korpusové a počítačové lingvistiky
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:PLIN057 Strojové zpracování textu
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - Blok II (kurzy vyučované na FF MU)
- FF:CJA054 Historická slovotvorba a syntax
Út 15:50–17:25 T207, P. Kosek - FF:CJBA37 Slovenština
V. Bromová CJBA37/01 V. Bromová CJBA37/02 V. Bromová - FF:CJBA40 Praslovanština v zrcadle etymologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:CJBA52 Historická slovotvorba a syntax - přednáška
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:CJBB54 Teorie a praxe ortografie, kultura jazykového projevu
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:CJBB125 Infinitiv I
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:CJBB136 Čeština v průběhu 12.–15. století
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:CJBB181 Výuka češtiny jako druhého/cizího jazyka pro děti a mládež I
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:CJBB185 Základy výuky češtiny jako druhého/cizího jazyka pro dospělé
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FF:CJBB201 Čeština jako druhý/cizí jazyk pro specifické účely
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - Blok III (kurzy vyučované na FI MU)
- FI:IB002 Algoritmy a datové struktury I
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:IB005 Formální jazyky a automaty
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:IB015 Neimperativní programování
Út 12:00–13:50 D1, J. Barnat IB015/01 Čt 12:00–13:50 B130, A. Matoušek, M. Zahradníček IB015/02 Út 18:00–19:50 B130, A. Matoušek, M. Zahradníček IB015/03 Čt 10:00–11:50 B130, O. Slámečka, T. Szaniszlo IB015/04 St 14:00–15:50 B130, J. Major, T. Szaniszlo IB015/05 St 16:00–17:50 B130, M. Bezek, J. Mrázek IB015/06 Čt 18:00–19:50 B130, M. Jonáš, J. Mrázek IB015/07 Čt 16:00–17:50 B130, M. Bezek, S. Melkovič IB015/08 Čt 14:00–15:50 B130, D. Bielik - FI:IB101 Úvod do logiky
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:IB108 Algoritmy a datové struktury II
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:PA026 Projekt z umělé inteligence
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:PA154 Jazykové modelování
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:PA156 Dialogue Systems
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:PB138 Základy webového vývoje a značkovacích jazyků
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:PB150 Architektury výpočetních systémů
Po 18. 9. až Pá 10. 11. Čt 12:00–14:50 D3, Čt 12:00–14:50 D1, Čt 12:00–14:50 D2, kromě Čt 2. 11. ; a Čt 2. 11. 12:00–14:50 D1, 12:00–14:50 D2, M. Brandejs - FI:PB154 Základy databázových systémů
Po 12:00–13:50 D1, Po 12:00–13:50 D3, P. Zezula PB154/01 každé sudé úterý 10:00–11:50 A218, J. Sedmidubský PB154/02 každé liché úterý 10:00–11:50 A218, J. Sedmidubský PB154/03 každé sudé úterý 18:00–19:50 A319, M. Batko PB154/04 každé liché úterý 18:00–19:50 A319, M. Batko PB154/05 každý sudý čtvrtek 8:00–9:50 A217, M. Batko PB154/06 každý lichý čtvrtek 8:00–9:50 A217, M. Batko PB154/07 každý sudý pátek 8:00–9:50 A218, M. Batko PB154/08 každý lichý pátek 8:00–9:50 A218, M. Batko PB154/09 každou sudou středu 8:00–9:50 A218, M. Batko PB154/10 každou lichou středu 8:00–9:50 A218, M. Batko PB154/11 každou sudou středu 14:00–15:50 A217, V. Míč PB154/12 každou lichou středu 14:00–15:50 A217, V. Míč PB154/13 každé liché pondělí 16:00–17:50 A218, F. Nálepa - FI:PB162 Programování v jazyce Java
Po 16:00–17:50 D3, Út 10:00–11:50 D3, T. Pitner, R. Ošlejšek PB162/01 Pá 8:00–9:50 B116, R. Ošlejšek PB162/02 St 8:00–9:50 B116, R. Ošlejšek PB162/03 Čt 14:00–15:50 A219, R. Ošlejšek PB162/04 Pá 10:00–11:50 B116, A. Zlámal PB162/05 Po 10:00–11:50 A215, A. Zlámal PB162/06 Po 14:00–15:50 A215, A. Zlámal PB162/07 St 14:00–15:50 B117, A. Zlámal PB162/08 Út 8:00–9:50 A215, L. Bártek PB162/09 Út 14:00–15:50 A219, L. Bártek PB162/10 Čt 10:00–11:50 A219, L. Bártek PB162/11 Čt 16:00–17:50 A219, A. Vašeková PB162/12 Čt 8:00–9:50 A219, M. Šabo PB162/13 Út 18:00–19:50 A219, M. Šabo PB162/14 St 18:00–19:50 B117, K. Hrabovská PB162/15 St 12:00–13:50 B116, K. Hrabovská PB162/16 Čt 12:00–13:50 B116, J. Plhák PB162/17 Čt 18:00–19:50 B117, J. Plhák PB162/18 St 14:00–15:50 B116, J. Plhák PB162/19 Po 18:00–19:50 A219, K. Vaculík PB162/20 St 18:00–19:50 B116, K. Vaculík PB162/21 Út 16:00–17:50 B116, K. Dočkalová Burská PB162/22 Út 12:00–13:50 B116, K. Dočkalová Burská PB162/23 Pá 10:00–11:50 A215, M. Šabo PB162/24 St 10:00–11:50 B117, J. Plhák PB162/25 Po 12:00–13:50 B116, P. Majerčík PB162/26 Po 14:00–15:50 B116, P. Majerčík - FI:PV056 Machine Learning and Data Mining
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - FI:PV084 Písmo I
L. Pevný PV084/01 St 10:00–11:50 C403, L. Pevný PV084/02 St 8:00–9:50 C403, L. Pevný - FI:PV173 Seminář zpracování přirozeného jazyka
St 12:00–13:50 B203, A. Horák, P. Rychlý, K. Pala - FI:VB042 Právo duševního vlastnictví
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
Rozvrh šablony | Doplnit semestry, ve kterých se předmět vypisuje