Přírodovědecká fakulta
Registrační šablony
Registrační šablony - studia započatá před rokem 2019
Programy BIOLOGIE (Experimentální biologie, Lékařská genetika a molekulární diagnostika a Ekologická a evoluční biologie)
Bakalářské obory
Bakalářské obory obecné
Ekologická a evoluční biologie
Zaměření Zoologie
- zobrazeno včetně všech podúrovní
- zobrazit včetně všech podúrovní a textových pokynů v nich
- zobrazit včetně všech podúrovní a textových pokynů v nich pro tisk
- zobrazit včetně všech podúrovní bez předmětů
- zobrazit včetně všech podúrovní a textových pokynů v nich bez předmětů
- počet podúrovní: 27, počet předmětů v podúrovních: 95, počet pokynů: 9
- zkusit zobrazit ve verzi pro tisk (formát výstupu je experimentální)
- Podzimní semestr
- Povinné předměty
- PřF:Bi1000 Úvod do studia ekologické a evoluční biologie
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Pá 8:00–9:50 B11/306, I. Hodová, M. Chytrý, S. Pekár, T. Bartonička, J. Bojková, P. Bureš, M. Gelnar, V. Grulich, M. Hájek, J. Helešic, M. Horsák, A. Konečný, I. Malenovský, P. Pařil, J. Schlaghamerský - PřF:Bi1030 Fylogeneze a diverzita bezobratlých
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 13:00–15:50 B11/306, M. Horsák - PřF:Bi1030c Fylogeneze a diverzita bezobratlých - cvičení
J. Schenková Bi1030c/02 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 16:00–17:50 D36/223, J. Schenková Bi1030c/03 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 9:00–10:50 D36/223, J. Schenková Bi1030c/04 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 11:00–12:50 D36/223, J. Schenková - PřF:Bi1090 Fylogeneze a diverzita řas a hub
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 9:00–10:50 B11/306, P. Hrouda, B. Hutňan Chattová - PřF:Bi1090c Fylogeneze a diverzita řas a hub - cvičení
P. Hrouda, D. Dvořák, B. Hutňan Chattová, L. Chrást Bi1090c/01 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 13:00–14:50 D36/225, D. Dvořák, P. Hrouda, B. Hutňan Chattová Bi1090c/02 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 11:00–12:50 D36/225, D. Dvořák, P. Hrouda, B. Hutňan Chattová Bi1090c/03 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 16:00–17:50 D36/225, D. Dvořák, P. Hrouda, B. Hutňan Chattová Bi1090c/04 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 8:00–9:50 D36/225, D. Dvořák, P. Hrouda, B. Hutňan Chattová Bi1090c/05 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 10:00–11:50 D36/225, D. Dvořák, P. Hrouda, B. Hutňan Chattová Bi1090c/06 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 12:00–13:50 D36/225, D. Dvořák, P. Hrouda, B. Hutňan Chattová - PřF:Bi1700 Buněčná biologie
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 11:00–12:50 B11/132, R. Veselská, J. Šmarda - PřF:Bi1700c Buněčná biologie - cvičení
M. Dušková, J. Neradil, J. Škoda, P. Chlapek Bi1700c/01_1 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 8:00–9:50 D36/215, M. Dušková Bi1700c/01_2 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 8:00–9:50 D36/215, M. Dušková Bi1700c/02_1 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 10:00–11:50 D36/215, M. Dušková Bi1700c/02_2 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 10:00–11:50 D36/215, M. Dušková Bi1700c/03_1 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 11:00–12:50 D36/209, J. Neradil Bi1700c/03_2 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 11:00–12:50 D36/209, J. Neradil Bi1700c/04_1 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 13:00–14:50 D36/209, P. Chlapek Bi1700c/04_2 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 13:00–14:50 D36/209, P. Chlapek Bi1700c/05_1 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 15:00–16:50 D36/209, P. Chlapek Bi1700c/05_2 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 15:00–16:50 D36/209, P. Chlapek Bi1700c/06_1 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 12:00–13:50 D36/215, J. Neradil Bi1700c/06_2 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 12:00–13:50 D36/215, J. Neradil Bi1700c/07_1 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 14:00–15:50 D36/215, J. Neradil Bi1700c/07_2 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 14:00–15:50 D36/215, J. Neradil Bi1700c/08_1 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 16:00–17:50 D36/215, P. Chlapek Bi1700c/08_2 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 16:00–17:50 D36/215, P. Chlapek - PřF:Bi2080 Histologie a organologie
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 18:00–19:50 B11/132, M. Dušková, I. Hodová, H. Nejezchlebová - PřF:Bi2080c Histologie a organologie - cvičení
M. Dušková, I. Hodová, H. Nejezchlebová Bi2080c/01 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 7:00–8:50 D36/215, M. Dušková Bi2080c/02 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 9:00–10:50 D36/215, M. Dušková Bi2080c/03 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 11:00–12:50 D36/215, I. Hodová Bi2080c/04 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 13:00–14:50 D36/215, I. Hodová Bi2080c/05 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 18:00–19:50 D36/215, M. Dušková Bi2080c/06 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 8:00–9:50 D36/215, I. Hodová Bi2080c/07 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 10:00–11:50 D36/215, I. Hodová Bi2080c/08 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 12:00–13:50 D36/215, I. Hodová Bi2080c/09 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 14:00–15:50 D36/215, H. Nejezchlebová Bi2080c/10 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 16:00–17:50 D36/215, H. Nejezchlebová Bi2080c/11 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 18:00–19:50 D36/215, H. Nejezchlebová Bi2080c/12 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Pá 8:00–9:50 D36/215, H. Nejezchlebová Bi2080c/13 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Pá 10:00–11:50 D36/215, H. Nejezchlebová Bi2080c/14 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Pá 12:00–13:50 D36/215, I. Hodová - PřF:Bi3060 Obecná genetika
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 14:00–16:50 B11/132, P. Kuglík, P. Lízal - PřF:C7777 Zacházení s chemickými látkami
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 7:00–8:50 B11/132, J. Literák - Doporučené volitelné předměty
- PřF:Bi3061 Praktikum z obecné genetiky
P. Lízal, J. Řepková, M. Wayhelová, V. Vallová Bi3061/01 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 12:00–13:50 B11/333, P. Lízal Bi3061/02 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 14:00–15:50 B11/333, P. Lízal Bi3061/03 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 16:00–17:50 B11/333, P. Lízal Bi3061/04 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 12:00–13:50 B11/333, P. Lízal Bi3061/05 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 14:00–15:50 B11/333, P. Lízal Bi3061/06 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Pá 9:00–10:50 B11/333, V. Vallová Bi3061/07 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Pá 11:00–12:50 B11/333, V. Vallová Bi3061/08 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 8:00–9:50 B11/333, M. Wayhelová Bi3061/09 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 10:00–11:50 B11/333, M. Wayhelová Bi3061/10 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 11:00–12:50 B11/333, J. Řepková Bi3061/11 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 13:00–14:50 B11/333, J. Řepková - PřF:C1300 Základní výpočty v chemii
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Pá 15:00–16:50 B11/132, M. Nečas - PřF:JAB01 Angličtina pro biology I
H. Němcová, L. Rodriguez, A. Suchomelová-Polomska JAB01/T01 M. Navrátilová JAB01/01 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 9:00–10:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB01/02 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 8:00–9:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB01/03 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 10:00–11:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB01/04 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 9:00–10:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB01/05 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 11:00–12:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB01/06 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 13:00–14:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB01/07 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 8:00–9:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB01/08 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 10:00–11:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB01/09 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 14:00–15:50 C15/227, L. Rodriguez JAB01/10 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 16:00–17:50 C15/227, L. Rodriguez JAB01/11 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 18:00–19:50 C15/227, L. Rodriguez - Jarní semestr
- Povinné předměty
- PřF:Bi2030 Fylogeneze a diverzita vyšších rostlin
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi2030c Fylogeneze a diverzita vyšších rostlin - cvičení
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi2090 Fylogeneze a diverzita obratlovců
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi2090c Fylogeneze a diverzita obratlovců - cvičení
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi2130 Terénní cvičení k systematické botanice
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi2140 Terénní cvičení ze zoologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - Doporučené volitelné předměty
- PřF:Bi6450 Základní metody terénní botaniky
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi6631 Floristický kurs České botanické společnosti
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi8761 Úvod do terénní zoologie bezobratlých
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:JAB02 Angličtina pro biology II
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
Fakulta nabízí také výuku francouzštiny, němčiny, ruštiny a španělštiny.
- Podzimní semestr
- Povinné předměty
- PřF:Bi1060 Cytologie a anatomie rostlin
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 8:00–9:50 B11/132, M. Kummerová - PřF:Bi1060c Cytologie a anatomie rostlin - cvičení
M. Baláž, V. Gloser, J. Hájek, P. Váczi, Š. Zezulka Bi1060c/01 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 16:00–17:50 D36/209, P. Váczi Bi1060c/02 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 14:00–15:50 D36/209, V. Gloser Bi1060c/03 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 10:00–11:50 D36/209, M. Baláž Bi1060c/04 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 18:00–19:50 D36/209, P. Váczi Bi1060c/05 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Pá 12:00–13:50 D36/209, Š. Zezulka Bi1060c/06 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 8:00–9:50 D36/209, P. Váczi Bi1060c/07 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Pá 8:00–9:50 D36/209, Š. Zezulka Bi1060c/08 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 12:00–13:50 D36/209, J. Hájek Bi1060c/09 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 14:00–15:50 D36/209, J. Hájek Bi1060c/10 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Pá 10:00–11:50 D36/209, J. Hájek - PřF:Bi3030 Fyziologie živočichů
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 10:00–11:50 B11/132, M. Vácha, P. Hyršl, J. Pacherník - PřF:Bi3030c Fyziologie živočichů - cvičení
M. Vácha, P. Dobeš, P. Hyršl, J. Medalová, K. Tomanová Bi3030c/01 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 8:00–9:50 D36/212, P. Hyršl Bi3030c/02 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 10:00–11:50 D36/212, P. Hyršl Bi3030c/03 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 12:00–13:50 D36/212, J. Medalová Bi3030c/04 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 14:00–15:50 D36/212, J. Medalová Bi3030c/05 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 16:00–17:50 D36/212, M. Vácha Bi3030c/06 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 8:00–9:50 D36/212, K. Tomanová Bi3030c/07 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 10:00–11:50 D36/212, K. Tomanová Bi3030c/08 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 12:00–13:50 D36/212, P. Dobeš Bi3030c/09 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 14:00–15:50 D36/212, P. Dobeš - PřF:Bi5080 Základy ekologie
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 17:00–18:50 B11/306, M. Gelnar, M. Hájek - PřF:C7777 Zacházení s chemickými látkami
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 7:00–8:50 B11/132, J. Literák - Doporučené volitelné předměty
- PřF:Bi2302 Zoologická mikrotechnika
M. Seifertová Bi2302/01 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 10:00–11:50 D36/223, M. Seifertová Bi2302/02 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 12:00–13:50 D36/223, M. Seifertová Bi2302/03 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 14:00–15:50 D36/223, M. Seifertová - PřF:Bi8710 Ochrana přírody
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 16:00–17:50 B11/306, J. Schlaghamerský - PřF:C3580 Biochemie
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 12:00–13:50 B11/306, Út 14:00–14:50 B11/132, Z. Glatz - PřF:C3620 Biochemie - laboratorní cvičení
P. Boublíková C3620/01 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Pá 8:00–10:50 C15/212, P. Boublíková C3620/02 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 12:00–14:50 C15/212, P. Boublíková C3620/03 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 8:00–10:50 C15/212, P. Boublíková - PřF:M1030 Matematika pro biology
Z. Pospíšil M1030/01 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 10:00–12:50 M1,01017, Z. Pospíšil - Jarní semestr
- Povinné předměty
- PřF:Bi2060 Základy mikrobiologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi2060c Základy mikrobiologie - cvičení
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi4010 Základy molekulární biologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi4010c Základy molekulární biologie - seminář
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:JA001 Odborná angličtina - zkouška
E. Čoupková, Š. Dillingerová, D. Dlabolová, J. Kubrická, K. Martiníková, H. Němcová, A. Pandavar, L. Rodriguez, A. Suchomelová-Polomska - PřF:Bi2220 Informační zdroje v zoologii
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - Povinně volitelné předměty
- PřF:Bi6330 Obecná parazitologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi6360 Hydrobiologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi6760 Základy entomologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi8001 Pedobiologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
Předmět Bi8001 je vypisován v jarním semestru lichých let; studenti pedobiologického zaměření, kteří předmět neabsolvují ve 2. ročníku, si jej zapíší v jarním semestru 3. ročníku. - PřF:Bi8130 Etologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - Doporučené volitelné předměty
- PřF:Bi4060 Fyziologie rostlin
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi6750 Základní limnologické metody
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
Předmět Bi6750 je vypisován v jarním semestru sudých let. - PřF:Bi7451 Biologie vodních bezobratlých
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
- Podzimní semestr
- Povinné předměty
- PřF:Bi5040 Biostatistika - základní kurz
Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 17:00–19:50 B11/132, J. Jarkovský - PřF:Bi5785 Bakalářská práce ze zoologie I.
T. Albrecht, A. Bardůnek Valigurová, T. Bartonička, M. Benovics, J. Bojková, J. Bryja, M. Dávidová, L. Dušátková, I. Dyková, I. Foitová, M. Gelnar, L. Gettová, L. Gvoždík, V. Gvoždík, J. Helešic, Z. Hiadlovská, I. Hodová, M. Honza, M. Horsák, P. Jurajda, M. Kašný, N. Kmentová, A. Konečný, Š. Mašová, P. Pařil, S. Pekár, K. Petrželková, P. Procházka, I. Přikrylová, Z. Řehák, E. Řehulková, M. Seifertová, J. Schenková, J. Schlaghamerský, J. Sychra, V. Syrovátka, P. Šamonil, A. Vetešníková Šimková, P. Zahradníčková, M. Zhai, J. Zukal, A. Žákovská - PřF:Bi6800 Zoologický seminář I.
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 13:00–14:50 B11/306, J. Sychra, M. Horsák
Předmět je povinný i pro studenty prodlužující studium (ve čtvrtém a dalších letech bakalářského studia); z tohoto důvodu je umožněno jeho opakované absolvování. - PřF:Bi8705 Vědecká práce v botanice a zoologii
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 12:00–12:50 D32/329, J. Danihelka
Povinnost absolvovat předmět Bi8705 se nevztahuje na studenty, kteří v dosavadním průběhu studia absolvovali jako povinný předmět Bi3110. - PřF:C7777 Zacházení s chemickými látkami
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 7:00–8:50 B11/132, J. Literák - Povinně volitelné předměty
- PřF:Bi4001 Pokroky ve výzkumu obratlovců (seminář)
Po 24. 9. až Pá 14. 12. Čt 16:00–17:50 B11/305, T. Bartonička, J. Bryja - PřF:Bi5021 Evertebratologický seminář
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 15:00–16:50 D31/238, S. Pekár, J. Schlaghamerský - PřF:Bi6473 Parazitologický seminář
Po 1. 10. až Pá 14. 12. Čt 15:00–16:50 B11/335, M. Gelnar, M. Kašný - PřF:Bi7805 Hydrobiologický seminář
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 15:00–16:50 D32/329, J. Helešic, J. Schenková, J. Bojková - Doporučené volitelné předměty
- PřF:Bi3130 Srovnávací morfologie obratlovců
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 10:00–11:50 D32/329, T. Bartonička, A. Konečný - PřF:Bi5560 Základy statistiky pro biology
Po 24. 9. až Pá 14. 12. Po 15:00–16:50 B11/305, K. Kintrová, S. Pekár Bi5560/01 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 12:00–12:50 B09/316, K. Kintrová Bi5560/02 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 13:00–13:50 B09/316, K. Kintrová - PřF:Bi7450 Základy parazitologie
Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 8:00–9:50 D36/223, E. Řehulková
Povinně zapisují budoucí studenti specializace Parazitologie. - PřF:Bi7450c Základy parazitologie – cvičení
Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 10:00–11:50 D36/223, E. Řehulková
Povinně zapisují budoucí studenti specializace Parazitologie. - Jarní semestr
- Povinné předměty
- PřF:Bi6083 Bakalářská státní závěrečná zkouška z ekologické a evoluční biologie
- PřF:Bi6365 Bakalářská práce ze zoologie II.
J. Helešic, A. Bardůnek Valigurová, T. Bartonička, J. Bojková, L. Dušátková, I. Hodová, E. Řehulková, J. Sychra, M. Zhai, J. Zukal - PřF:Bi6801 Zoologický seminář II
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
Předmět je povinný i pro studenty prodlužující studium (ve čtvrtém a dalších letech bakalářského studia); z tohoto důvodu je umožněno jeho opakované absolvování. - Povinně volitelné předměty
- PřF:Bi4001 Pokroky ve výzkumu obratlovců (seminář)
Po 24. 9. až Pá 14. 12. Čt 16:00–17:50 B11/305, T. Bartonička, J. Bryja - PřF:Bi5021 Evertebratologický seminář
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 15:00–16:50 D31/238, S. Pekár, J. Schlaghamerský - PřF:Bi6473 Parazitologický seminář
Po 1. 10. až Pá 14. 12. Čt 15:00–16:50 B11/335, M. Gelnar, M. Kašný - PřF:Bi7805 Hydrobiologický seminář
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 15:00–16:50 D32/329, J. Helešic, J. Schenková, J. Bojková - Doporučené volitelné předměty
- PřF:Bi4115 Systém krytosemenných rostlin
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi6750 Základní limnologické metody
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
Předmět Bi6750 je vypisován v jarním semestru sudých let. - PřF:Bi7540 Analýza dat v ekologii společenstev
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi8762 Determinace vodních bezobratlých - cvičení
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
Předmět Bi8762 je vypisován v jarním semestru lichých let. Aby byl předmět otevřen, je nutná registrace nejméně 5 studentů (v období pro registraci).
- Podzimní semestr
- PřF:Bi4070 Analýza obrazu a mikrofotografie v biologii
D. Kadlec - PřF:Bi5580 Obecná ekotoxikologie
Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 9:00–10:50 D29/252-RCX1, L. Bláha - PřF:Bi5980 Statistické hodnocení biodiverzity
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 9:00–10:50 F01B1/709, L. Dušek, J. Jarkovský, D. Haruštiaková - PřF:Bi7560 Úvod do R
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 8:00–9:50 B09/316, Čt 10:00–11:50 B09/316, V. Syrovátka Bi7560/01 Bi7560/02 - PřF:Bi7710 Právo a státní správa v ochraně přírody
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi7770 Metodologie molekulární taxonomie a fylogeneze hmyzu
A. Špalek Tóthová - PřF:Bi8055 Arachnologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
Předmět Bi8055 je vypisován v podzimním semestru lichých let. - PřF:Bi8085 Chiropterologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
Předmět Bi8085 je vypisován v podzimním semestru lichých let. - PřF:Bi8190 Vizualizace biologických dat
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 11:00–12:50 B09/316, V. Syrovátka
Předmět Bi8190 je vypisován v podzimním semestru sudých let. - PřF:Bi9009 Geografické informační systémy v botanice a zoologii II
O. Hájek
Předmět Bi9009 je vypisován v podzimním semestru sudých let. - PřF:Z0076 Meteorologie a klimatologie
Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 12:00–13:50 Z4,02028, R. Brázdil Z0076/01 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 14:00–15:50 Z4,02028, K. Láska, A. Valík - Jarní semestr
- PřF:Bi0055 Terénní cvičení z entomologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi3010 Elektronová mikroskopie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi4280 Speciální histologie živočichů
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi6050 Introduction to Biostatistics in English
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi6370 Základy humánní parazitologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi7111 Terénní exkurze k environmentálním problémům
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi8300 Příroda ve čtvrtohorách
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:Bi8780 Systém a fylogeneze hmyzu
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
Předmět Bi8780 je vypisován v jarním semestru lichých let. - PřF:Bi9000 Geografické informační systémy v botanice a zoologii
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:C8545 Vývojová biologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] - PřF:F2130 Fyzika v živé přírodě
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ]
Rozvrh šablony | Doplnit semestry, ve kterých se předmět vypisuje