Přírodovědecká fakulta
Registrační šablony
Registrační šablony - studia započatá před rokem 2019
Programy BIOLOGIE (Experimentální biologie, Lékařská genetika a molekulární diagnostika a Ekologická a evoluční biologie)
Bakalářské obory
Bakalářské obory obecné
Ekologická a evoluční biologie
Zaměření Zoologie
1. rok studia
Jarní semestr
- zobrazeno včetně všech podúrovní
- zobrazit včetně všech podúrovní a textových pokynů v nich
- zobrazit včetně všech podúrovní a textových pokynů v nich pro tisk
- zobrazit včetně všech podúrovní bez předmětů
- zobrazit včetně všech podúrovní a textových pokynů v nich bez předmětů
- počet podúrovní: 2, počet předmětů v podúrovních: 10, počet pokynů: 1
- zkusit zobrazit ve verzi pro tisk (formát výstupu je experimentální)
- PřF:Bi2030 Fylogeneze a diverzita vyšších rostlin
Po 14:00–16:50 B11/114, P. Bureš - PřF:Bi2030c Fylogeneze a diverzita vyšších rostlin - cvičení
P. Bureš, P. Šmarda, O. Rotreklová, P. Daněk, A. Gálová, M. Chudomelová, I. Lipnerová, T. Maňáková, E. Michálková, P. Novák, T. Peterka, J. Procházková, P. Singh, A. Šímová, M. Táborská, K. Veselá, P. Veselý, D. Zukal Bi2030c/01 Út 13:00–14:50 D36/225, P. Bureš Bi2030c/02 Út 15:00–16:50 D36/225, P. Bureš Bi2030c/03 St 8:00–9:50 D36/225, P. Bureš Bi2030c/04 St 12:00–13:50 D36/225, P. Bureš Bi2030c/05 St 10:00–11:50 D36/225, P. Bureš - PřF:Bi2090 Fylogeneze a diverzita obratlovců
Po 9:00–11:50 B11/306, Z. Řehák - PřF:Bi2090c Fylogeneze a diverzita obratlovců - cvičení
T. Bartonička, J. Sychra Bi2090c/01 St 16:00–17:50 D36/225, J. Sychra Bi2090c/02 Čt 9:00–10:50 D36/225, J. Sychra Bi2090c/03 Čt 7:00–8:50 D36/225, J. Sychra Bi2090c/04 St 14:00–15:50 D36/225, J. Sychra - PřF:Bi2130 Terénní cvičení k systematické botanice
J. Danihelka, V. Grulich, P. Šmarda - PřF:Bi2140 Terénní cvičení ze zoologie
J. Schenková Bi2140/3_turnus Bi2140/4_turnus
- PřF:Bi6450 Základní metody terénní botaniky
Út 15:00–16:50 D32/329, J. Danihelka - PřF:Bi6631 Floristický kurs České botanické společnosti
V. Grulich - PřF:Bi8761 Úvod do terénní zoologie bezobratlých
Čt 11:00–12:50 D36/223, J. Schenková, M. Horsák, M. Zhai, A. Bardůnek Valigurová, I. Malenovský, P. Pařil, R. Pecková, S. Pekár, E. Řehulková, M. Seifertová, J. Schlaghamerský, J. Sychra - PřF:JAB02 Angličtina pro biology II
H. Němcová, A. Suchomelová-Polomska JAB02/01 Út 9:00–10:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB02/02 Út 11:00–12:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB02/03 Út 13:00–14:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB02/04 St 9:00–10:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB02/05 St 11:00–12:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB02/06 St 13:00–14:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB02/07 Čt 8:00–9:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB02/08 Čt 10:00–11:50 C15/227, A. Suchomelová-Polomska JAB02/09 Po 13:00–14:50 C15/227, H. Němcová JAB02/10 Po 15:00–16:50 C15/227, H. Němcová
Fakulta nabízí také výuku francouzštiny, němčiny, ruštiny a španělštiny.
Rozvrh šablony | Doplnit semestry, ve kterých se předmět vypisuje