Přírodovědecká fakulta
Registrační šablony
Registrační šablony - studia započatá před rokem 2019
Programy BIOLOGIE (Experimentální biologie, Lékařská genetika a molekulární diagnostika a Ekologická a evoluční biologie)
Magisterské obory
Učitelství biologie pro střední školy
I. ročník (4. rok studia)
Podzimní semestr
Biologie
Doporučené volitelné předměty
zkusit zobrazit ve verzi pro tisk (formát výstupu je experimentální)
Studenti voli s ohledem na zamereni sve diplomove prace z techto, pripadne i dalsich predmetu z nabidky MU tak, aby ziskali celkove potrebne mnozstvi kreditu.
PřF:Bi1050 Biologická technika
M. Baláž, M. Seifertová Bi1050/01 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 14:00–15:50 D36/209, St 14:00–15:50 D36/223, M. Baláž, M. Seifertová Bi1050/02 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 16:00–17:50 D36/223, Čt 16:00–17:50 D36/209, M. Baláž, M. Seifertová |
PřF:Bi3061 Praktikum z obecné genetiky
P. Lízal, J. Řepková, M. Wayhelová, V. Vallová Bi3061/01 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 12:00–13:50 B11/333, P. Lízal Bi3061/02 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 14:00–15:50 B11/333, P. Lízal Bi3061/03 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 16:00–17:50 B11/333, P. Lízal Bi3061/04 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 12:00–13:50 B11/333, P. Lízal Bi3061/05 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 14:00–15:50 B11/333, P. Lízal Bi3061/06 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Pá 9:00–10:50 B11/333, V. Vallová Bi3061/07 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Pá 11:00–12:50 B11/333, V. Vallová Bi3061/08 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 8:00–9:50 B11/333, M. Wayhelová Bi3061/09 Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 10:00–11:50 B11/333, M. Wayhelová Bi3061/10 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 11:00–12:50 B11/333, J. Řepková Bi3061/11 Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 13:00–14:50 B11/333, J. Řepková |
PřF:Bi3110 Vědecká prezentace v botanice a zoologii
Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 12:00–13:50 D31/238, V. Grulich, E. Řehulková |
PřF:Bi3130 Srovnávací morfologie obratlovců
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Út 10:00–11:50 D32/329, T. Bartonička, A. Konečný |
PřF:Bi5021 Evertebratologický seminář
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 15:00–16:50 D31/238, S. Pekár, J. Schlaghamerský |
PřF:Bi6473 Parazitologický seminář
Po 1. 10. až Pá 14. 12. Čt 15:00–16:50 B11/335, M. Gelnar, M. Kašný |
PřF:Bi7680 Populační ekologie živočichů
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 13:00–16:50 D32/329, Po 17:00–17:50 D36/223, S. Pekár |
PřF:Bi7805 Hydrobiologický seminář
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Čt 15:00–16:50 D32/329, J. Helešic, J. Schenková, J. Bojková |
PřF:Bi7930 Biologická diverzita
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] |
PřF:Bi7960 Fauna obratlovců ČR
Z. Řehák |
PřF:Bi8060 Behaviorální ekologie
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 14:00–15:50 D31/238, J. Zukal |
PřF:Bi8630 Determinační praktikum krytosemenných rostlin
Po 17. 9. až Pá 14. 12. Po 15:00–16:50 D36/225, P. Bureš, J. Danihelka, V. Grulich |
PřF:Bi8770 Determinační cvičení z obratlovců ČR
Po 17. 9. až Pá 14. 12. St 16:00–19:50 D36/225, T. Bartonička, J. Sychra |
PřF:Bi9050 Evoluce řas a hub pro pokročilé
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] |
PřF:Bi9090 Systém vyšších rostlin pro pokročilé
V. Grulich |
PřF:Bi9120 Ekologická vývojová biologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] |
PřF:Bi9140 Herpetologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] |
PřF:Bi9610 Dendrologie
[ předmět se nevyučuje ve vybraném období ] |
Rozvrh šablony | Doplnit semestry, ve kterých se předmět vypisuje