TAUCHEN, Jaromír. Barna, Mezey: Počiatky modernej uhorskej väzenskej správy /recenze knihy/. In: Časopis pro právní vědu a praxi. Brno: Masarykova univerzita. 1 s. roč. 20, č. 2, s 204. ISSN 1210-9126. 2012.
Originální název Barna, Mezey: Počiatky modernej uhorskej väzenskej správy /recenze knihy/. In: Časopis pro právní vědu a praxi
Název česky Barna, Mezey: Počiatky modernej uhorskej väzenskej správy /recenze knihy/. In: Časopis pro právní vědu a praxi
Název anglicky Barna, Mezey: Počiatky modernej uhorskej väzenskej správy /recenze knihy/. In: Časopis pro právní vědu a praxi
Autoři TAUCHEN, Jaromír.
Vydání Brno, 1 s. roč. 20, č. 2, s 204, 2012.
Nakladatel Masarykova univerzita
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Popularizační texty a aktivity
Obor 50500 5.5 Law
Stát vydavatele Česká republika
WWW URL
Organizační jednotka Právnická fakulta
Klíčová slova česky trestní právo vězeňství
Klíčová slova anglicky criminal law
Příznaky Recenzováno
Změnil Změnil: doc. JUDr. Bc. Jaromír Tauchen, Ph.D., LL.M. Eur.Int., učo 53531. Změněno: 12. 10. 2012 20:05.
Předložená kniha vychází z několikaletého archivního výzkumu autora, a proto představuje kvalitní zpracování dané problematiky. Jistě zaujme všechny zájemce o dějiny uherské správy, vězeňství a trestní právo a nelze ji proto nic než doporučit.
VytisknoutZobrazeno: 19. 4. 2024 19:42