HAVLÍČKOVÁ KYSOVÁ, Šárka a Barbora PŘÍHODOVÁ. Prague Semiotic Stage - Revisited. 1. vyd. Brno: Katedra divadelních studií FF MU, Nakladatelství MU (Muni Press), 2012, s. 1-237.
Originální název Prague Semiotic Stage - Revisited
Název česky Pražská sémiotická scéna - znovu navštívena
Autoři HAVLÍČKOVÁ KYSOVÁ, Šárka (203 Česká republika, garant, domácí) a Barbora PŘÍHODOVÁ (203 Česká republika, domácí).
Vydání 1. vyd. Brno, od s. 1-237, 237 s. 2012.
Nakladatel Katedra divadelních studií FF MU, Nakladatelství MU (Muni Press)
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Editorství tematického sborníku, editorství monotematického čísla odborného časopisu
Obor Umění, architektura, kulturní dědictví
Stát vydavatele Česká republika
Kód RIV RIV/00216224:14210/12:00057744
Organizační jednotka Filozofická fakulta
Klíčová slova česky strukturalismus; sémiotika; Pražský lingvistický kroužek; PLK; Pražská škola; Otakar Zich; Jan Mukařovský; Jiří Veltruský
Klíčová slova anglicky structuralism; semiotics; Prague Linguistic Circle; PLK; Prague School; Otakar Zich; Jan Mukařovský; Jiří Veltruský
Štítky rivok
Příznaky Mezinárodní význam, Recenzováno
Změnil Změnila: Mgr. Vendula Hromádková, učo 108933. Změněno: 12. 4. 2013 14:11.
The issue contains the papers presented at the international symposium on Czech structuralist Thought on Theatre. The symposium was held at the Department of Theatre Studies, Masaryk University (Faculty of Arts)in Brno, 27th-29th June 2011.
Anotace česky
Publikace zahrnuje texty prezentované na mezinárodním sympóziu, konaném ve dnech 27.-29. června 2012, na Katedře divadelních studií FF MU v Brně. Jednotným tématem odborných statí je český divadelní strukturalismus - jeho souvislosti a potenciál.
Návaznosti
GAP409/11/1082, projekt VaVNázev: Český divadelní strukturalismus: souvislosti a potenciál
Investor: Grantová agentura ČR, Český divadelní strukturalismus: souvislosti a potenciál
VytisknoutZobrazeno: 25. 4. 2024 00:25