EN

Rozbor financování nestátních neziskových organizací z veřejných rozpočtů v roce 2010

PROUZOVÁ, Zuzana a Kateřina ALMANI TŮMOVÁ. Rozbor financování nestátních neziskových organizací z veřejných rozpočtů v roce 2010. 2012.
Další formáty:   BibTeX LaTeX RIS
Základní údaje
Originální název Rozbor financování nestátních neziskových organizací z veřejných rozpočtů v roce 2010
Název anglicky Analysis of funding for NPOs from public budgets in 2010
Autoři PROUZOVÁ, Zuzana a Kateřina ALMANI TŮMOVÁ.
Vydání 2012.
Další údaje
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Účelové publikace
Obor 5.6 Political science
Stát vydavatele Česká republika
Utajení není předmětem státního či obchodního tajemství
WWW Rozbor financování NNO z veřejných rozpočtů v roce 2010 Rozbor financování NNO z veřejných rozpočtů v roce 2010 přijatý Usnesením Vlády ČR ze dne 4. ledna 2012 č.5
Organizační jednotka Ekonomicko-správní fakulta
Klíčová slova česky Nestátní neziskové organizace, veřejné rozpočty, dotace
Klíčová slova anglicky Nonprofit organizations; public budgets; subsidies
Příznaky Recenzováno
Změnil Změnila: Ing. Zuzana Prouzová, Ph.D., učo 44604. Změněno: 31. 3. 2013 22:34.
Anotace
Rozbor financování NNO z veřejných rozpočtů v roce 2010 byl přijat a vydán Vládou ČR. Rozbor financování NNO v roce 2010 má za cíl sledovat a analyzovat strukturu, velikost a příjemce všech poskytnutých dotací NNO ze státního rozpočtu, z rozpočtu územně správních celků (krajů a obcí) a státních fondů. Rozbor je Radou vlády pro nestátní neziskové organizace používán jako 1/ex-post evaluace plnění Státní dotační politiky ČR vůči NNO za rok 2010, 2/ výchozí materiál pro nastavení Státní dotační politiky ČR vůči NNO a nastavení Hlavních oblastí státní dotační politiky vůči NNO a jejich poskytovatelů v dalších letech.
Anotace anglicky
Analysis of funding for NPOs from public budgets 2010 was accepted and published by government of Czech republic. Mail goal of document is analyzing structure and scope of NPOs subsidies from public budgets. Analysis is taken in subsidies of nonprofit organization from state, state funds, regional and municipal budgets. The Government Council for NPOs uses this Analysis as: 1) an ex-post evaluation of The Subsidy Policy from State Budget towards NPOs in 2010, 2) a conceptual material for future implementation of The Subsidy Policy from the State Budget towards NPOs and its Main Areas and their subsidy providers.
VytisknoutZobrazeno: 26. 3. 2019 09:58

Další aplikace