KORYČÁNKOVÁ, Simona a Larisa KRJUKOVOVÁ. Realizacija učebnogo kursa Lingvističeskij analiz teksta v inojazyčnoj auditorii (k voprosu integrativnogo vzaimodějstvija s jevropejskimi vuzami). In Děmeškina T.A. Tradicii i innovacii v filologii XXI veka. Tomská univerzita. Tomsk: Tomskij Gosudarstvennyj universitet, 2012. s. 290-293. ISBN 978-5-7511-2100-6.
Další formáty:   BibTeX LaTeX RIS
Základní údaje
Originální název Realizacija učebnogo kursa Lingvističeskij analiz teksta v inojazyčnoj auditorii (k voprosu integrativnogo vzaimodějstvija s jevropejskimi vuzami)
Název česky Realizace výukového kurzu Lingvistická analýza textu v cizojazyčném prostředí (k otázce integrace a spolupráce s evropskými univerzitami)
Název anglicky Implementation of the training course of the Linguistic analysis of text in foreign surroundings (the question of integration and cooperation with European universities
Autoři KORYČÁNKOVÁ, Simona (203 Česká republika, garant, domácí) a Larisa KRJUKOVOVÁ (643 Rusko).
Vydání Tomská univerzita. Tomsk, Tradicii i innovacii v filologii XXI veka, od s. 290-293, 4 s. 2012.
Nakladatel Tomskij Gosudarstvennyj universitet
Další údaje
Originální jazyk ruština
Typ výsledku Stať ve sborníku
Obor 50300 5.3 Education
Stát vydavatele Rusko
Utajení není předmětem státního či obchodního tajemství
Forma vydání tištěná verze "print"
Kód RIV RIV/00216224:14410/12:00063942
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
ISBN 978-5-7511-2100-6
Klíčová slova česky výzkumné metody výuka ruský jazyk meziuniverzitní spolupráce
Klíčová slova anglicky research methods of teaching Russian language inter-university cooperation
Příznaky Mezinárodní význam, Recenzováno
Změnil Změnila: doc. PhDr. Mgr. Simona Koryčánková, Ph.D., učo 2596. Změněno: 25. 2. 2013 22:39.
Anotace
Issledovanija v oblasti lingvistiki i ih vnědrenije v učebnyj process sposobstvujut lučšemu vosprijatiju materiala studentami. Opredelenie i primeněnije sootvetstvujuščih metodov,otvečajuščih privedjonym formam raboty, pozvoljajet sotrudničajuščim universitetam vesti novoje i sovremennoje obučenije russkomu jazyku.
Anotace česky
Výzkumy v oblasti lingvistiky a jejich zavedení do výukového procesu napomáhají lepšímu pochopení výukové látky studenty. Přesná analýza a použití odpovídajících metod, které jsou v souladu se zkoumanými metodami uvedenými v článku, umožňují spolupracujícím univezitám vést novou a moderní výuku ruského jazyka.
Anotace anglicky
Research in the field of linguistics and its introduction into the teaching process facilitates better understanding of teaching material to students. Accurate analysis and use of appropriate methods that are in accordance with the examined methods specified in the article, allow cooperating universities to lead new and modern teaching of the Russian language.
VytisknoutZobrazeno: 10. 8. 2022 22:54