SPURNÁ, Michaela, Petr KNECHT, Karolína PEŠKOVÁ, Miroslav JANÍK a Veronika LOKAJÍČKOVÁ. Methodological issues in schoolbook and educational media research/Methodenfragen in der Schulbuch- und Lehrmittelforschung. 2013.
Originální název Methodological issues in schoolbook and educational media research/Methodenfragen in der Schulbuch- und Lehrmittelforschung
Název česky Metodologické otázky výzkumu učebnic a dalších edukačních médií
Autoři SPURNÁ, Michaela (203 Česká republika, garant, domácí), Petr KNECHT (203 Česká republika, domácí), Karolína PEŠKOVÁ (203 Česká republika, domácí), Miroslav JANÍK (203 Česká republika, domácí) a Veronika LOKAJÍČKOVÁ (203 Česká republika, domácí).
Vydání 2013.
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Uspořádání konference
Obor 50300 5.3 Education
Stát vydavatele Česká republika
WWW URL
Kód RIV RIV/00216224:14410/13:00069583
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova česky edukační média; mezinárodní konference; výzkum učebnic
Klíčová slova anglicky educational media research; international conference; schoolbook research
Příznaky Mezinárodní význam
Změnil Změnil: doc. Mgr. Petr Knecht, Ph.D., učo 53924. Změněno: 17. 3. 2014 12:23.
Auf der Tagung werden sowohl traditionelle als auch innovative Forschungsansätze vorgestellt, die gegenwärtig in der Schulbuch- und Lehrmittelforschung verwendet werden.
Anotace česky
Snahou konference je prezentovat oba tradiční a inovativní výzkumné přístupy, které jsou v současnosti používány ve výzkumu učebnic a jiných edukačních médiích.
VytisknoutZobrazeno: 19. 4. 2024 10:30