ZENDULKA, Ondřej, Michaela SABOVÁ, Gabriela DOVRTĚLOVÁ, Petr ŠVÉDA, Marta FARKOVÁ a Jan JUŘICA. Farmakokinetické interakce metamfetaminu a alkoholu. In 56. Česko-slovenská psychofarmakologická konference. 2014.
Originální název Farmakokinetické interakce metamfetaminu a alkoholu
Název česky Farmakokinetické interakce metamfetaminu a alkoholu
Název anglicky Pharmacokinetics interactions between methamphetamine and alcohol
Autoři ZENDULKA, Ondřej, Michaela SABOVÁ, Gabriela DOVRTĚLOVÁ, Petr ŠVÉDA, Marta FARKOVÁ a Jan JUŘICA.
Vydání 56. Česko-slovenská psychofarmakologická konference, 2014.
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Změnil Změnil: doc. PharmDr. Ondřej Zendulka, Ph.D., učo 167123. Změněno: 17. 1. 2014 13:28.
Návaznosti
CZ.1.05/1.1.00/02.0068, interní kód MUNázev: CEITEC - středoevropský technologický institut (Akronym: CEITEC)
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, CEITEC - středoevropský technologický institut, 1.1 Evropská centra excelence
VytisknoutZobrazeno: 29. 3. 2024 08:55