SUQUET, Petra. Pomůcky pro výuku - Autoevaluační materiál. In Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND. 2013. 2 s.
Další formáty:   BibTeX LaTeX RIS
Základní údaje
Originální název Pomůcky pro výuku - Autoevaluační materiál
Název česky Pomůcky pro výuku - Autoevaluační materiál
Autoři SUQUET, Petra.
Vydání Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND. 2 s. 2013.
Další údaje
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Učební texty pomůcky (vč. dílčích kapitol v učebnicích)
Obor 50300 5.3 Education
Stát vydavatele Česká republika
Utajení není předmětem státního či obchodního tajemství
Forma vydání elektronická verze "online"
WWW Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND.
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova česky autoevaluace, emoce, autoevaluační materiál
Příznaky Recenzováno
Změnil Změnila: Mgr. Petra Suquet, M.A., Ph.D., učo 11336. Změněno: 31. 3. 2014 13:26.
Anotace
Materiál umožňuje žákům zábavným způsobem ohodnotit dosažení stanovených cílů výuky. Jedná se o nácvik vnitřního hodnocení z pohledu samotných žáků, které jim pomůže posoudit vynaložené úsilí a výsledek učení a dále popřemýšlet nad důvody a opodstatněním svého sebehodnocení.
Návaznosti
CZ.1.07/1.3.41/02.0043, interní kód MUNázev: Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě (Akronym: EDUCOLAND)
Investor: Jihomoravský kraj, Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě, 1.3 Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení
VytisknoutZobrazeno: 25. 6. 2022 19:47