SUQUET, Petra. Pomůcky pro výuku - Projekt – naše představy o Francii a Francouzích. In Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND. 2013. 3 s.
Další formáty:   BibTeX LaTeX RIS
Základní údaje
Originální název Pomůcky pro výuku - Projekt – naše představy o Francii a Francouzích
Název česky Pomůcky pro výuku - Projekt – naše představy o Francii a Francouzích
Autoři SUQUET, Petra.
Vydání Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND. 3 s. 2013.
Další údaje
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Učební texty pomůcky (vč. dílčích kapitol v učebnicích)
Obor 50300 5.3 Education
Stát vydavatele Česká republika
Utajení není předmětem státního či obchodního tajemství
Forma vydání elektronická verze "online"
WWW Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND.
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova česky Projekt, Francie, Francouzi
Příznaky Recenzováno
Změnil Změnila: Mgr. Petra Suquet, M.A., Ph.D., učo 11336. Změněno: 31. 3. 2014 13:29.
Anotace
Aktivita „Naše představy o Francii a Francouzích“ umožňuje žákům uvědomit si představy, které si vytvořili o Francii a francouzské kultuře a porovnat je s představami ostatních spolužáků.
Návaznosti
CZ.1.07/1.3.41/02.0043, interní kód MUNázev: Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě (Akronym: EDUCOLAND)
Investor: Jihomoravský kraj, Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě, 1.3 Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení
VytisknoutZobrazeno: 29. 11. 2022 03:02