SUQUET, Petra. Hodnocení a výchovné souvislosti. In Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND. 2013. 7 s.
Další formáty:   BibTeX LaTeX RIS
Základní údaje
Originální název Hodnocení a výchovné souvislosti
Název česky Hodnocení a výchovné souvislosti
Autoři SUQUET, Petra.
Vydání Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND. 7 s. 2013.
Další údaje
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Popularizační texty a aktivity
Obor 50300 5.3 Education
Stát vydavatele Česká republika
Utajení není předmětem státního či obchodního tajemství
WWW Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND.
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova česky evaluace žáka, formativní hodnocení, normativní hodnocení
Příznaky Recenzováno
Změnil Změnila: Mgr. Petra Suquet, M.A., Ph.D., učo 11336. Změněno: 31. 3. 2014 13:26.
Anotace
Příspěvek přináší zamyšlení se nad hodnocením žáků v současné škole. První část představuje některé z klíčových pojmů souvisejících s hodnocením žáků. Druhá část se zabývá problematikou evropské a české jazykové politiky z hlediska hodnocení. Třetí část předkládá úvahu nad otázkou hodnocení a nabídky učebnic francouzského jazyka v České republice.
Návaznosti
CZ.1.07/1.3.41/02.0043, interní kód MUNázev: Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě (Akronym: EDUCOLAND)
Investor: Jihomoravský kraj, Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě, 1.3 Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení
VytisknoutZobrazeno: 1. 2. 2023 20:47