SUQUET, Petra. Problémy spolupráce rodičů s učiteli, školy s rodinou. In Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND. 2013. 8 s.
Další formáty:   BibTeX LaTeX RIS
Základní údaje
Originální název Problémy spolupráce rodičů s učiteli, školy s rodinou
Název česky Problémy spolupráce rodičů s učiteli, školy s rodinou
Autoři SUQUET, Petra.
Vydání Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND. 8 s. 2013.
Další údaje
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Popularizační texty a aktivity
Obor 50300 5.3 Education
Stát vydavatele Česká republika
Utajení není předmětem státního či obchodního tajemství
WWW Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND.
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova česky rodina; škola; spolupráce; integrace
Příznaky Recenzováno
Změnil Změnila: Mgr. Petra Suquet, M.A., Ph.D., učo 11336. Změněno: 31. 3. 2014 13:30.
Anotace
Příspěvek se věnuje obecnému srovnání spolupráce rodiny se školou ve Francii a v České republice a vlivu současného společenského vývoje na pedagogickou praxi, jmenovitě výuku cizích jazyků. První část se zabývá problémy spolupráce školy s rodinou z hlediska potřeb jedince ve významných obdobích jeho vývoje během školní docházky. Ve druhé části je věnován prostor zamyšlení se nad tímto tématem z hlediska společenských a ekonomických změn za posledních dvacet let, které ovlivnily přirozeně i přístup ke školství a přiblížily ho západním tradicím.
Návaznosti
CZ.1.07/1.3.41/02.0043, interní kód MUNázev: Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě (Akronym: EDUCOLAND)
Investor: Jihomoravský kraj, Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě, 1.3 Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení
VytisknoutZobrazeno: 8. 2. 2023 01:33