Informační systém MU
SUQUET, Petra. Problémy spolupráce rodičů s učiteli, školy s rodinou. In Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND. 2013. 8 pp.
Other formats:   BibTeX LaTeX RIS
Basic information
Original name Problémy spolupráce rodičů s učiteli, školy s rodinou
Name in Czech Problémy spolupráce rodičů s učiteli, školy s rodinou
Authors SUQUET, Petra.
Edition Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND. 8 pp. 2013.
Other information
Original language Czech
Type of outcome Popularizing texts and activities
Field of Study 50300 5.3 Education
Country of publisher Czech Republic
Confidentiality degree is not subject to a state or trade secret
WWW Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND.
Organization unit Faculty of Education
Keywords (in Czech) rodina; škola; spolupráce; integrace
Tags Reviewed
Changed by Changed by: Mgr. Petra Suquet, M.A., Ph.D., učo 11336. Changed: 31/3/2014 13:30.
Abstract
Příspěvek se věnuje obecnému srovnání spolupráce rodiny se školou ve Francii a v České republice a vlivu současného společenského vývoje na pedagogickou praxi, jmenovitě výuku cizích jazyků. První část se zabývá problémy spolupráce školy s rodinou z hlediska potřeb jedince ve významných obdobích jeho vývoje během školní docházky. Ve druhé části je věnován prostor zamyšlení se nad tímto tématem z hlediska společenských a ekonomických změn za posledních dvacet let, které ovlivnily přirozeně i přístup ke školství a přiblížily ho západním tradicím.
Links
CZ.1.07/1.3.41/02.0043, interní kód MUName: Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě (Acronym: EDUCOLAND)
Investor: South-Moravian Region, 1.3 Further education of employees of schools and educational institutes
Displayed: 8/2/2023 01:28