SUQUET, Petra. Referenční nástroje pro výběr jazykového obsahu učebnic cizích jazyků. In Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND. 2013. 6 s.
Další formáty:   BibTeX LaTeX RIS
Základní údaje
Originální název Referenční nástroje pro výběr jazykového obsahu učebnic cizích jazyků
Název česky Referenční nástroje pro výběr jazykového obsahu učebnic cizích jazyků
Autoři SUQUET, Petra.
Vydání Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND. 6 s. 2013.
Další údaje
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Popularizační texty a aktivity
Obor 50300 5.3 Education
Stát vydavatele Česká republika
Utajení není předmětem státního či obchodního tajemství
WWW Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND.
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova česky referenční nástroj; frekvenční slovníky; prahová úroveň; SERRJ
Příznaky Recenzováno
Změnil Změnila: Mgr. Petra Suquet, M.A., Ph.D., učo 11336. Změněno: 31. 3. 2014 13:30.
Anotace
Příspěvek představuje referenční nástroje pro výběr obsahu učiva ve výuce cizích jazyků, které umožňují harmonizaci jazykové výuky založené na společných zásadách a principech a usnadňují tvorbu vzdělávacích programů a výukového materiálu.
Návaznosti
CZ.1.07/1.3.41/02.0043, interní kód MUNázev: Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě (Akronym: EDUCOLAND)
Investor: Jihomoravský kraj, Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě, 1.3 Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení
VytisknoutZobrazeno: 8. 8. 2022 15:53