SUQUET, Petra. Alternativní směry ve výuce cizích jazyků. In Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND. 2013. 7 pp.
Other formats:   BibTeX LaTeX RIS
Basic information
Original name Alternativní směry ve výuce cizích jazyků
Name in Czech Alternativní směry ve výuce cizích jazyků
Authors SUQUET, Petra.
Edition Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND. 7 pp. 2013.
Other information
Original language Czech
Type of outcome Popularizing texts and activities
Field of Study 50300 5.3 Education
Country of publisher Czech Republic
Confidentiality degree is not subject to a state or trade secret
WWW Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě – EDUCOLAND.
Organization unit Faculty of Education
Keywords (in Czech) alternativní směry; výuka cizích jazyků; projektová metoda
Tags Reviewed
Changed by Changed by: Mgr. Petra Suquet, M.A., Ph.D., učo 11336. Changed: 31. 3. 2014 13:24.
Abstract
Příspěvek přináší zamyšlení se nad využíváním alternativních směrů ve výuce a jejich přínosem pro praxi. První část se zabývá obecnými požadavky, na kterých jsou alternativní směry založeny. Ve druhé části je věnován prostor zamyšlení se nad tímto tématem z hlediska výuky cizích jazyků. Jsou zde představeny především nekonvenční metodologie uplatňované při výuce. Třetí část věnuji problematice projektového vyučování, které je v současnosti ve výuce jazyků často praktikováno.
Links
CZ.1.07/1.3.41/02.0043, interní kód MUName: Systémová podpora trvalého profesního rozvoje (CPD) pedagogických pracovníků propojením pedagogické fakulty se školami na Jižní Moravě (Acronym: EDUCOLAND)
Investor: South-Moravian Region, 1.3 Further education of employees of schools and educational institutes
PrintDisplayed: 27. 5. 2022 04:15