SEDLÁČKOVÁ, Denisa, Petra BOŘILOVÁ LINHARTOVÁ, Hana POSKEROVÁ, Jan VOKURKA, Antonín FASSMANN a Lydie IZAKOVIČOVÁ HOLLÁ. CXCR2 gene polymorphisms in patients with chronic and aggressive periodontitis in the Czech population. In Human Single Nucleotide Polymorphisms and Disease (Gordon Research Conference), Stonehill College Easton, MA, USA. 2014.
Originální název CXCR2 gene polymorphisms in patients with chronic and aggressive periodontitis in the Czech population
Název česky Polymorfismy v genu pro CXCR2 u pacientů s chronickou a agresivní parodontitidou v české populaci
Autoři SEDLÁČKOVÁ, Denisa, Petra BOŘILOVÁ LINHARTOVÁ, Hana POSKEROVÁ, Jan VOKURKA, Antonín FASSMANN a Lydie IZAKOVIČOVÁ HOLLÁ.
Vydání Human Single Nucleotide Polymorphisms and Disease (Gordon Research Conference), Stonehill College Easton, MA, USA, 2014.
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 30200 3.2 Clinical medicine
Stát vydavatele Spojené státy
Organizační jednotka Lékařská fakulta
Klíčová slova česky CXCR2; polymorfismus; parodontitida
Klíčová slova anglicky CXCR2; polymorpism; periodontitis
Změnil Změnila: doc. RNDr. Petra Bořilová Linhartová, Ph.D., MBA, učo 106107. Změněno: 9. 9. 2016 17:13.
The aim of thid study was to analyze two polymorphisms in the CXCR2 gene in the relation to generalized chronic and aggressive periodontitis in the Czech population.
Anotace česky
Cílem naší práce bylo analyzovat 2 polymorfismy v genu pro CXCR2 ve vztahu ke generalizované chronické a agresivní parodontitidě v české populaci.
Návaznosti
MUNI/A/0951/2013, interní kód MUNázev: Onemocnění orofaciální soustavy - výzkum jejich etiopatogeneze, možností predikce, diagnostiky a terapie
Investor: Masarykova univerzita, Onemocnění orofaciální soustavy - výzkum jejich etiopatogeneze, možností predikce, diagnostiky a terapie, DO R. 2020_Kategorie A - Specifický výzkum - Studentské výzkumné projekty
NT11405, projekt VaVNázev: Mikrobiologické a genetické determinanty rozvoje a progrese parodontitidy u diabetiků 1. a 2. typu a jejich reciproční vztah ke kompenzaci diabetu