STRÁNSKÝ, Michal, Ivo PEZLAR, Jan VOTAVA a Tomáš ONDRÁČEK. Workshop: Technika filozofie. Simulace filozofického diskurzu. 2014.
Originální název Workshop: Technika filozofie. Simulace filozofického diskurzu
Název česky Workshop: Technika filozofie. Simulace filozofického diskurzu
Název anglicky Workshop: A Technique of Philosophy. Philosophical Discussion Simulation
Autoři STRÁNSKÝ, Michal, Ivo PEZLAR, Jan VOTAVA a Tomáš ONDRÁČEK.
Vydání 2014.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Uspořádání workshopu
Obor 60300 6.3 Philosophy, Ethics and Religion
Stát vydavatele Česká republika
WWW URL
Organizační jednotka Filozofická fakulta
Klíčová slova česky Workshop; filozofie; technika filozofie; komunikace; prezentace; argumentace
Klíčová slova anglicky Workshop; philosophy; technique of philosophy; communication; presentation; argumentation
Změnil Změnila: Ing. Mgr. Zdeňka Jastrzembská, Ph.D., učo 11408. Změněno: 28. 11. 2016 21:18.
Cílem projektu je najít kritéria filozofického workshopu a stanovit formát akce, která by rozvíjela filozofické kompetence účastníků.
Anotace anglicky
The aim of the project is the search for standards of a philosophical workshop and the establishing of the format of such event, with focus on development of philosophical skill-set.
Návaznosti
CZ.1.07/2.4.00/31.0108, interní kód MUNázev: Výzkumná síť teorie a dějin vědy (Akronym: Síť TDV)
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Výzkumná síť teorie a dějin vědy, 2.4 Partnerství a sítě
VytisknoutZobrazeno: 25. 4. 2024 03:31