MUSILOVÁ, Kateřina, Gabriela PAVLASOVÁ, Jana DIDI, Václav ŠEDA, Kateřina ČERNÁ, Michal JEŽ, Yvona BRYCHTOVÁ, Michael DOUBEK, Jiří MAYER, M. ARIGONI, F. RICCARDO, R. CALOGERO, Šárka POSPÍŠILOVÁ, T. KIPPS, JANÍKOVÁ a MRÁZ. MicroRNA-150 influences microenvironmental interactions and prognosis of B cell malignancies. In XXX. Olomoucké hematologické dny s mezinárodní účastí. 2015.
Originální název MicroRNA-150 influences microenvironmental interactions and prognosis of B cell malignancies
Autoři MUSILOVÁ, Kateřina, Gabriela PAVLASOVÁ, Jana DIDI, Václav ŠEDA, Kateřina ČERNÁ, Michal JEŽ, Yvona BRYCHTOVÁ, Michael DOUBEK, Jiří MAYER, M. ARIGONI, F. RICCARDO, R. CALOGERO, Šárka POSPÍŠILOVÁ, T. KIPPS, JANÍKOVÁ a MRÁZ.
Vydání XXX. Olomoucké hematologické dny s mezinárodní účastí, 2015.
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Organizační jednotka Středoevropský technologický institut
Změnil Změnila: Bc. Kateřina Kolesová, učo 112275. Změněno: 17. 11. 2015 12:44.
Návaznosti
ED1.1.00/02.0068, projekt VaVNázev: CEITEC - central european institute of technology
MUNI/A/1180/2014, interní kód MUNázev: Nové přístupy ve výzkumu, diagnostice a terapii hematologických malignit II (Akronym: VýDiTeHeMa II)
Investor: Masarykova univerzita, Nové přístupy ve výzkumu, diagnostice a terapii hematologických malignit II, DO R. 2020_Kategorie A - Specifický výzkum - Studentské výzkumné projekty