KOVÁŘOVÁ, Pavla. Profil Škola21 projektu INTERES. Brno: INTERES, 2015.
Originální název Profil Škola21 projektu INTERES
Autoři KOVÁŘOVÁ, Pavla.
Vydání Brno, 2015.
Nakladatel INTERES
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Audiovizuální tvorba
Obor Dokumentace, knihovnictví, práce s informacemi
Stát vydavatele Česká republika
WWW URL
Organizační jednotka Filozofická fakulta
Změnil Změnila: PhDr. Pavla Vizváry, Ph.D. LL.M., učo 136790. Změněno: 23. 11. 2016 11:49.
Jednou z prvních aktivit v projektu bylo zmapování zapojení informačních technologií do života školy odpovídající standardizovanému dotazníku pojmenovanému Škola21. Jednalo se o sebehodnocení v různých aspektech činnosti: řízení a plánování, ICT ve školním vzdělávacím programu, profesní rozvoj učitelů, integrace ICT do života školy (výuky, komunikace s okolím, projektů atd.) a ICT infrastruktura (hardware, software i učební materiály). Výsledky ovlivnily vzdělávací aktivity realizované v projektu a budou dále využity k hodnocení vlivu projektu pomocí srovnání tohoto sebehodnocení na zacatku a konci projektu. Webinářový příspěvek představí nejen využití dat z dotazníku v projektu , ale připomene i význam hodnotícího nastroje a především v něm budou prezentovány souhrnné výsledky evaluace škol zapojených do projektu. Každý účastník se pak bude moci zamyslet, jak je ve srovnání s tím na tom právě jeho škola, kde jsou cesty pro možné posílení, nebo naopak pro to být inspirací ostatním.
Návaznosti
CZ.1.07/1.3.00/51.0035, interní kód MUNázev: INTERES - Informační technologie realizované spoluprací
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, INTERES - Informační technologie realizované spoluprací, 1.3 Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení
VytisknoutZobrazeno: 18. 4. 2024 10:44