NOVÁKOVÁ, Pavla, Ivona SCHÖFROVÁ a Tomáš VARGA. 3rd IDEAS English Students' Conference. 2016.
Originální název 3rd IDEAS English Students' Conference
Autoři NOVÁKOVÁ, Pavla (203 Česká republika, garant, domácí), Ivona SCHÖFROVÁ (203 Česká republika, domácí) a Tomáš VARGA (703 Slovensko, domácí).
Vydání 2016.
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Uspořádání konference
Obor 60200 6.2 Languages and Literature
Stát vydavatele Česká republika
Kód RIV RIV/00216224:14210/16:00089957
Organizační jednotka Filozofická fakulta
Klíčová slova anglicky conference; IDEAS; English; student conference; linguistics; literature; culture; teaching; translation
Štítky rivok
Příznaky Mezinárodní význam
Změnil Změnila: Mgr. Marie Skřivanová, učo 262124. Změněno: 20. 3. 2017 18:51.
The conference is aimed at Bachelor, Master and Doctoral degree students of English and American studies. It was created to provide them with a platform where they can present their research to their peers, connect students, encourage them and inspire them in terms of further research in the areas of linguistics, literary, cultural and translation studies or ELT.
Anotace česky
Konference se účastní studenti bakalářských, magisterských a doktorských programů se zaměřením na anglo-americká studia. Tvoří platformu, kde studenti mohou prezentovat svůj výzkum před svými kolegy, spojuje, podporuje a inspiruje studenty k dalšímu výzkumu v oblastech lingvistiky, literatury, kultury, překladu a učitelství angličtiny.
Návaznosti
MUNI/A/1143/2015, interní kód MUNázev: Profilace výzkumných zaměření v anglofonní lingvistické a literární vědě (Akronym: VZALL)
Investor: Masarykova univerzita, Profilace výzkumných zaměření v anglofonní lingvistické a literární vědě, DO R. 2020_Kategorie A - Specifický výzkum - Studentské výzkumné projekty
VytisknoutZobrazeno: 24. 4. 2024 18:34