PAVLASOVÁ, Gabriela, Marek BORSKÝ, Václav ŠEDA, Kateřina ČERNÁ, Jitka OSIČKOVÁ, Michael DOUBEK, Yvona BRYCHTOVÁ, Jiří MAYER, Šárka POSPÍŠILOVÁ, M. DAVIDS, J. BROWN a Marek MRÁZ. The expression of CD20 on malignant B cells is regulated by chemokine signaling through the CXCR4/SDF1 axis: implications for targeting the microenvironmental interactions. In Cancer Research (2016); 76 (14S): 3291 (AACR Annual Meeting; New Orleans, USA). 2016.
Originální název The expression of CD20 on malignant B cells is regulated by chemokine signaling through the CXCR4/SDF1 axis: implications for targeting the microenvironmental interactions.
Autoři PAVLASOVÁ, Gabriela, Marek BORSKÝ, Václav ŠEDA, Kateřina ČERNÁ, Jitka OSIČKOVÁ, Michael DOUBEK, Yvona BRYCHTOVÁ, Jiří MAYER, Šárka POSPÍŠILOVÁ, M. DAVIDS, J. BROWN a Marek MRÁZ.
Vydání Cancer Research (2016); 76 (14S): 3291 (AACR Annual Meeting; New Orleans, USA), 2016.
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Organizační jednotka Středoevropský technologický institut
Změnil Změnila: Mgr. Eva Špillingová, učo 110713. Změněno: 20. 12. 2016 09:37.
Návaznosti
ED1.1.00/02.0068, projekt VaVNázev: CEITEC - central european institute of technology
MUNI/A/1028/2015, interní kód MUNázev: Nové přístupy ve výzkumu, diagnostice a terapii hematologických malignit III (Akronym: VýDiTeHeMa III)
Investor: Masarykova univerzita, Nové přístupy ve výzkumu, diagnostice a terapii hematologických malignit III, DO R. 2020_Kategorie A - Specifický výzkum - Studentské výzkumné projekty