DOBOŠ, Pavel a Irena HONSNEJMANOVÁ. Workshop doktorandek a doktorandů:Prostorová spravedlnost. 2016.
Originální název Workshop doktorandek a doktorandů:Prostorová spravedlnost
Název česky Workshop doktorandek a doktorandů:Prostorová spravedlnost
Název anglicky Ph.D. Workshop: Spatial Justice
Autoři DOBOŠ, Pavel a Irena HONSNEJMANOVÁ.
Vydání 2016.
Typ výsledku Uspořádání konference
WWW URL
Klíčová slova česky workshop; doktorandi; sociální geografie; kartografie; geoinformatika; didaktika
Klíčová slova anglicky workshop; Ph.D. candidates; social geography; cartography; geoinformatics; didactics
Změnil Změnila: Mgr. Irena Honsnejmanová, Ph.D., učo 324233. Změněno: 8. 12. 2016 02:11.
Uspořádání 11. ročníku Workshopu doktorandek a doktorandů tentokrát s podtitulem Prostorová spravedlnost.
Anotace česky
Anotace anglicky
Organizing of 11th vol. of Ph.D. workshop. This year the topic was Spatial Justice.
Návaznosti
CZ.1.07/2.2.00/15.0222, interní kód MUNázev: Inovace výuky geografických studijních oborů (Akronym: Geoinovace)
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Inovace výuky geografických studijních oborů, 2.2 Vysokoškolské vzdělávání
VytisknoutZobrazeno: 24. 4. 2024 14:28