BRÁZDILOVÁ, Kamila, Karla PLEVOVÁ, Hana SKUHROVÁ FRANCOVÁ, Helena KOČKOVÁ, Magdaléna CHMELÍKOVÁ, Marek BORSKÝ, Kateřina BURČKOVÁ, Barbara KANTOROVÁ, Boris TICHÝ, Hana ŠKABRAHOVÁ, Yvona BRYCHTOVÁ, Jiří MAYER, Michael DOUBEK a Šárka POSPÍŠILOVÁ. Single cell analysis of clonality in chronic lymphocytic leukemia patients with multiple immunoglobulin gene rearrangement. In 12th International Congress of Cell Biology, Praha, červenec 2016. 2016.
Originální název Single cell analysis of clonality in chronic lymphocytic leukemia patients with multiple immunoglobulin gene rearrangement.
Autoři BRÁZDILOVÁ, Kamila, Karla PLEVOVÁ, Hana SKUHROVÁ FRANCOVÁ, Helena KOČKOVÁ, Magdaléna CHMELÍKOVÁ, Marek BORSKÝ, Kateřina BURČKOVÁ, Barbara KANTOROVÁ, Boris TICHÝ, Hana ŠKABRAHOVÁ, Yvona BRYCHTOVÁ, Jiří MAYER, Michael DOUBEK a Šárka POSPÍŠILOVÁ.
Vydání 12th International Congress of Cell Biology, Praha, červenec 2016, 2016.
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Organizační jednotka Středoevropský technologický institut
Změnil Změnila: Bc. Kateřina Kolesová, učo 112275. Změněno: 12. 12. 2016 21:00.
Návaznosti
LQ1601, projekt VaVNázev: CEITEC 2020 (Akronym: CEITEC2020)
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, CEITEC 2020
15-30015A, interní kód MU