VRUBEL, Martin, Věra LINHARTOVÁ a Pavel BENEŠ. Komparace přístupů k jedincům se speciálními vzdělávacími potřebami na vysokých školách v České republice, Izraeli a Gruzii. In V. Olomoucké speciálně pedagogické dny. 2017.
Originální název Komparace přístupů k jedincům se speciálními vzdělávacími potřebami na vysokých školách v České republice, Izraeli a Gruzii.
Název česky Komparace přístupů k jedincům se speciálními vzdělávacími potřebami na vysokých školách v České republice, Izraeli a Gruzii.
Název anglicky Comparison of approaches to individuals with special educational needs at higher education institutions in the Czech Republic, Israel and Georgia.
Autoři VRUBEL, Martin, Věra LINHARTOVÁ a Pavel BENEŠ.
Vydání V. Olomoucké speciálně pedagogické dny, 2017.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 50302 Education, special
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Příznaky Recenzováno
Změnil Změnila: Mgr. Klára Dobrovolná, DiS., učo 84416. Změněno: 11. 3. 2018 20:08.
VytisknoutZobrazeno: 18. 4. 2024 13:41