VYCHODILOVÁ, Renáta, Lucie CHOCHOLOVÁ, Pavlína VACULÍKOVÁ, Alena POKORNÁ a Klára VÍTKOVÁ. Hormonální jóga. 1.vyd. Brno: Masarykova univerzita, 2018. Elportál. ISBN 978-80-210-8937-2.
Další formáty:   BibTeX LaTeX RIS
Základní údaje
Originální název Hormonální jóga
Autoři VYCHODILOVÁ, Renáta, Lucie CHOCHOLOVÁ, Pavlína VACULÍKOVÁ, Alena POKORNÁ a Klára VÍTKOVÁ.
Vydání 1.vyd. Brno, Elportál, 2018.
Nakladatel Masarykova univerzita
Další údaje
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Učebnice
Obor 30300 3.3 Health sciences
Stát vydavatele Česká republika
Utajení není předmětem státního či obchodního tajemství
WWW epub url html PURL
ISBN 978-80-210-8937-2
ISSN 1802-128X
Klíčová slova česky tělesná výchova; hormonální jóga; endokrinní soustava; rozmnožovací soustava; hormonální poruchy; harmonizace
Klíčová slova anglicky physical education; hormonal Yoga; endocrine system; reproductive system; hormonal dysfunctions; harmonization
Štítky elportál
Příznaky Recenzováno
Změnil Změnila: Mgr. Petra Mejzlíková, učo 105126. Změněno: 18. 9. 2018 12:59.
Anotace
Výukový materiál Hormonální jóga (rozcestník k české a anglické html verzi) vychází z nejnovějších poznatků a aktuálních trendů v oblasti cvičení Body and Mind. Teoretická část pojednává o endokrinní a rozmnožovací soustavě a o konkrétních poruchách a obtížích, jež hormonální jóga může ovlivňovat. Praktická část nabízí zásobník dechových technik, ásan, relaxačních a meditačních technik, jejichž praktikování může přispívat k harmonizaci hormonálních hladin lidského těla. Publikace je určena zejména studentům FSpS: np2414 Pohybové a regenerační techniky, p939 Wellness fit program a p902 Fitness yoga a je také dostupná ve verzi pro mobilní zařízení epub v češtině a angličtině.
Anotace anglicky
The created educational material introducing the topic of Hormonal Yoga is based on actual trends and the latest information in the field of Body and Mind. The theoretical part deals with the endocrine and reproductive systems and selected disorders and difficulties, which Hormonal Yoga can influence. The practical part introduces a set of breathing techniques, asans, relaxation and meditation techniques whose application can support to harmonize hormonal levels in a human body.
VytisknoutZobrazeno: 21. 10. 2020 05:37