SOBOTKOVÁ, Irena, Alena SLEZÁČKOVÁ a Daniel HELLER. 36. Psychologické dny. 2018.
Originální název 36. Psychologické dny
Název anglicky 36th Psychological Days
Autoři SOBOTKOVÁ, Irena (203 Česká republika), Alena SLEZÁČKOVÁ (203 Česká republika, garant, domácí) a Daniel HELLER (203 Česká republika).
Vydání 2018.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Uspořádání konference
Obor 50101 Psychology
Stát vydavatele Česká republika
WWW URL
Kód RIV RIV/00216224:14210/18:00103809
Organizační jednotka Filozofická fakulta
Klíčová slova česky Konference; výzkum; teorie; praxe; etika psychologické profese
Klíčová slova anglicky Conference; research; theory; practice; ethics of the psychological profession
Štítky rivok
Příznaky Recenzováno
Změnil Změnila: Mgr. Zuzana Matulíková, učo 405304. Změněno: 4. 4. 2019 23:34.
Tradiční celostátní konference, pořádaná ve spolupráci Katedry psychologie FF UP a Českomoravské psychologické společnosti. Tentokrát na téma Hodnoty a psychologie: reflexe procesu proměny hodnot v současné společnosti. Své vědecké výsledky a zkušenosti prezentovali odborníci z výzkumných a akademických institucí i odborníci z praxe. Speciální panel byl věnován práci Etické komise ČMPS. Konference přispívá k rozvoji psychologie jako vědní oblasti.
Anotace anglicky
The traditional national conference, organized in the cooperation of Department of Psychology at Faculty of Arts, Palacký University, and Czech-Moravian Psychological Society. This time, called Values and psychology: a reflection of the process of transforming values in contemporary society. Distinguished experts from research and academic institutions and practitioners as well presented their results and experiences. A special panel was devoted to the activities of Ethic committee. The conference contributes to the development of psychology as a scientific field.
VytisknoutZobrazeno: 29. 3. 2024 01:45