ŠPUNAROVÁ, Michaela, Šárka PAVLOVÁ, Nikola TOM, Marek BORSKÝ, Yvona BRYCHTOVÁ, Michael DOUBEK, Anna PANOVSKÁ, Hana SKUHROVÁ FRANCOVÁ, Andrea BRZOBOHATÁ, Anna FREIBERGEROVÁ, Marek MRÁZ, Šárka POSPÍŠILOVÁ, Jiří MAYER a Martin TRBUŠEK. Genetické aberace a doba do progrese onemocnění u pacientů s CLL léčených režimy FCR nebo BR v 1. linii. In I. Český hematologický a transfuziologický sjezd, Praha. 2018.
Originální název Genetické aberace a doba do progrese onemocnění u pacientů s CLL léčených režimy FCR nebo BR v 1. linii
Název anglicky Genetic aberrations and time to disease progression in CLL patients treated with FCR or BR regimens in 1st line
Autoři ŠPUNAROVÁ, Michaela (203 Česká republika, domácí), Šárka PAVLOVÁ (203 Česká republika, domácí), Nikola TOM (203 Česká republika, domácí), Marek BORSKÝ (203 Česká republika, domácí), Yvona BRYCHTOVÁ (203 Česká republika, domácí), Michael DOUBEK (203 Česká republika, domácí), Anna PANOVSKÁ (203 Česká republika, domácí), Hana SKUHROVÁ FRANCOVÁ (203 Česká republika, domácí), Andrea BRZOBOHATÁ (203 Česká republika, domácí), Anna FREIBERGEROVÁ (203 Česká republika, domácí), Marek MRÁZ (203 Česká republika, domácí), Šárka POSPÍŠILOVÁ (203 Česká republika, domácí), Jiří MAYER (203 Česká republika, domácí) a Martin TRBUŠEK (203 Česká republika, garant, domácí).
Vydání I. Český hematologický a transfuziologický sjezd, Praha, 2018.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 10606 Microbiology
Kód RIV RIV/00216224:14110/18:00104061
Organizační jednotka Lékařská fakulta
Klíčová slova anglicky CLL; PCR; aberrations
Změnil Změnila: Soňa Böhmová, učo 232884. Změněno: 2. 5. 2019 14:11.
Genetické aberace a doba do progrese onemocnění u pacientů s CLL léčených režimy FCR nebo BR v 1. linii, Genetické aberace a doba do progrese onemocnění u pacientů s CLL léčených režimy FCR nebo BR v 1. linii.
Anotace anglicky
Genetic aberrations and time to disease progression in CLL patients treated with FCR or BR regimens in 1st line, Genetic aberrations and time to disease progression in CLL patients treated with FCR or BR regimens in 1st line.
Návaznosti
MUNI/A/0968/2017, interní kód MUNázev: Nové přístupy ve výzkumu, diagnostice a terapii hematologických malignit V (Akronym: VýDiTeHeMA V)
Investor: Masarykova univerzita, Nové přístupy ve výzkumu, diagnostice a terapii hematologických malignit V, DO R. 2020_Kategorie A - Specifický výzkum - Studentské výzkumné projekty
NV16-32743A, projekt VaVNázev: Prediktivní stratifikace pacientů s CLL pro terapie využívající monoklonální protilátky cílené na antigen CD20