OSOLSOBĚ, Petr. Dobrý konec všechno spraví. In Letní shakespearovské slavnosti 2018 - sborník textů a programů. Praha: Agentura Schok. Libor Gross. s. 22-24. Letní shakespearovské slavnosti 2018 - sborník textů a programů. 2018.
Originální název Dobrý konec všechno spraví
Název anglicky All's Well that Ends Well
Autoři OSOLSOBĚ, Petr.
Vydání Praha, Letní shakespearovské slavnosti 2018 - sborník textů a programů, od s. 22-24, 3 s. Letní shakespearovské slavnosti 2018 - sborník textů a programů, 2018.
Nakladatel Agentura Schok. Libor Gross
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Popularizační texty a aktivity
Obor 60500 6.5 Other Humanities and the Arts
Stát vydavatele Česká republika
WWW URL
Organizační jednotka Filozofická fakulta
Klíčová slova česky William Shakespeare, dílo, Dobrý konec všechno spraví, interpretace
Klíčová slova anglicky William Shakespeare, All's Well that Ends Well, an analysis of the play
Změnil Změnil: prof. PhDr. Petr Osolsobě, Ph.D., učo 2218. Změněno: 29. 1. 2019 08:19.
Interpretace Shakespearovy hry v překladu M. Hilského a režii J. A. Pitínského v rámci Letních shakespearovských slavností
Anotace anglicky
An interpretation of Shakespeare's play All's Well that Ends Well.
Návaznosti
MUNI/A/0785/2017, interní kód MUNázev: Specifika uměleckého poznávání: strukturní analogie, semióza, víceznačnost (Akronym: SUP-SAAS)
Investor: Masarykova univerzita, Specifika uměleckého poznávání: strukturní analogie, semióza, víceznačnost, DO R. 2020_Kategorie A - Specifický výzkum - Studentské výzkumné projekty
VytisknoutZobrazeno: 19. 4. 2024 14:53