ĎURINÍKOVÁ, Anna, Adam FOLTA, Martin ČULEN, Dagmar AL TUKMACHI, Zdeňka KOŠÁŘOVÁ, Nikola TOM, Petr CETKOVSKÝ, P. JINDRA, Tomáš SZOTKOWSKI, P. ŽÁK, Jiří MAYER, Zdeněk RÁČIL a Ivana JEŽÍŠKOVÁ. Consequences of NRAS mutations in patients with acute myeloid leukemia. In 24th Congress of European Hematology Association, Amsterdam, Nizozemsko, in HemaSpehere. 2019.
Originální název Consequences of NRAS mutations in patients with acute myeloid leukemia.
Autoři ĎURINÍKOVÁ, Anna, Adam FOLTA, Martin ČULEN, Dagmar AL TUKMACHI, Zdeňka KOŠÁŘOVÁ, Nikola TOM, Petr CETKOVSKÝ, P. JINDRA, Tomáš SZOTKOWSKI, P. ŽÁK, Jiří MAYER, Zdeněk RÁČIL a Ivana JEŽÍŠKOVÁ.
Vydání 24th Congress of European Hematology Association, Amsterdam, Nizozemsko, in HemaSpehere, 2019.
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Organizační jednotka Lékařská fakulta
Změnil Změnila: Bc. Kateřina Kolesová, učo 112275. Změněno: 24. 1. 2020 06:29.
Návaznosti
MUNI/A/1105/2018, interní kód MUNázev: Nové přístupy ve výzkumu, diagnostice a terapii hematologických malignit VI (Akronym: VýDiTeHeMA VI)
Investor: Masarykova univerzita, Nové přístupy ve výzkumu, diagnostice a terapii hematologických malignit VI, DO R. 2020_Kategorie A - Specifický výzkum - Studentské výzkumné projekty
15-25809A, interní kód MU