TÓTHOVÁ, Lenka, Jitka SEDLÁČKOVÁ a Eva BARNOVÁ. Seminář pro učitele angličtiny pracující s neslyšícími a nedoslýchavými studenty. 2020.
Originální název Seminář pro učitele angličtiny pracující s neslyšícími a nedoslýchavými studenty
Název česky Seminář pro učitele angličtiny pracující s neslyšícími a nedoslýchavými studenty
Název anglicky Seminar for English teachers working with Deaf, deaf and hard of hearing students
Autoři TÓTHOVÁ, Lenka (203 Česká republika, domácí), Jitka SEDLÁČKOVÁ (203 Česká republika, domácí) a Eva BARNOVÁ (203 Česká republika, domácí).
Vydání 2020.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Uspořádání workshopu
Obor 50302 Education, special
Stát vydavatele Česká republika
WWW URL
Kód RIV RIV/00216224:14750/20:00117740
Organizační jednotka Středisko pro pomoc studentům se specifickými nároky
Klíčová slova česky sluchové postižení; učitelé angličtiny; studenti angličtiny jako cizího jazyka; motivace; e-learning;
Klíčová slova anglicky Deaf; hard of hearing; English teachers; EFl learners; motivation; e-learning
Změnil Změnila: Mgr. et Mgr. Lenka Tóthová, Ph.D., učo 133415. Změněno: 15. 2. 2021 10:42.
Tento seminář pořádaný v rámci projektu LangSkills (2017-1-CZ01-KA203-035609) je určen především učitelům a zájemcům o vzdělávání osob se sluchovým postižením. Na semináři budou představeny výstupy projektu a zapojeny praktické ukázky možnosti využití jednotlivých materiálů. Důležitou součástí semináře je diskuze nad problematikou jazykového vzdělávání neslyšících a nedoslýchavých studentů v rámci společné debaty.
Anotace anglicky
This seminar, organized as part of the LangSkills project (2017-1-CZ01-KA203-035609) is intended primarily for teachers of students with hearing loss and all audience interested in this area. The project outputs will be presented at the seminar and practical demonstrations of the use of individual materials will be made. A joint discussion on the language education of Deaf, deaf and hard of hearing students is an important part of the seminar.
VytisknoutZobrazeno: 25. 4. 2024 18:46