KELAR TUČEKOVÁ, Zlata, Jakub KELAR, Michal PAZDERKA a Jaromír HAŠANA. Inovace předmětu Výboje v plynech (F3180)-Generace klouzavého obloukového výboje a demonstrace vlivu napájení. 2020.
Originální název Inovace předmětu Výboje v plynech (F3180)-Generace klouzavého obloukového výboje a demonstrace vlivu napájení
Název česky Generace klouzavého obloukového výboje a demonstrace vlivu napájení
Název anglicky Generation of gliding arc discharge and the effect of used power supply
Autoři KELAR TUČEKOVÁ, Zlata, Jakub KELAR, Michal PAZDERKA a Jaromír HAŠANA.
Vydání 2020.
Typ výsledku Učební texty pomůcky (vč. dílčích kapitol v učebnicích)
Organizační jednotka Přírodovědecká fakulta
Změnil Změnila: RNDr. Zlata Kelar Tučeková, PhD., učo 454060. Změněno: 31. 1. 2021 19:44.
Návaznosti
MUNI/FR/1303/2019, interní kód MUNázev: Inovace předmětu Výboje v plynech - generace klouzavého obloukového výboje a demonstrace vlivu napájení (Akronym: GA- AC DC)
Investor: Masarykova univerzita, Inovace předmětu Výboje v plynech - generace klouzavého obloukového výboje a demonstrace vlivu napájení
VytisknoutZobrazeno: 25. 4. 2024 08:08