RYCHETSKÁ, Magdaléna. Výzva biskupů, papežův výrok o homosexuálech a aktualita z čínsko-vatikánských vztahů. In Pořad 13+ (radio). Neuveden: Rádio Proglas, 2020.
Originální název Výzva biskupů, papežův výrok o homosexuálech a aktualita z čínsko-vatikánských vztahů
Název anglicky The bishops' appointment, the Pope's statement on homosexuals and an update on Sino-Vatican relations
Autoři RYCHETSKÁ, Magdaléna.
Vydání Neuveden, Pořad 13+ (radio), 2020.
Nakladatel Rádio Proglas
Originální jazyk slovenština
Typ výsledku Popularizační texty a aktivity
Obor 60304 Religious studies
Stát vydavatele Česká republika
WWW celé vystoupení
Organizační jednotka Filozofická fakulta
Klíčová slova česky Sino-vatikánské vztahy; Čínská lidová republika; prozatímní dohoda; jmenování biskupů
Klíčová slova anglicky Sino-Vatican relations; People's Republic of China; provisional agreement; bishops' appointment
Změnil Změnil: Mgr. Jakub Drábik, Ph.D., učo 240284. Změněno: 22. 2. 2023 10:14.
Program rozebíral oznámené prodloužení čínsko-vatikánské dohody o jmenování biskupů. Odborníci se vyjadřovali k dané problematice.
Anotace česky
Anotace anglicky
The programme discussed the announced extension of the Sino-Vatican agreement on the appointment of bishops. Experts commented on the issue.
Návaznosti
MUNI/A/1322/2020, interní kód MUNázev: Výzkum křesťanství v čínských společnostech
Investor: Masarykova univerzita, Výzkum křesťanství v čínských společnostech
VytisknoutZobrazeno: 1. 9. 2024 00:32