KREJČÍ, Janina, Tatiana SAVCHENKO, Simona KORYČÁNKOVÁ a Anastasija SOKOLOVA. Международная конференция "Актуальные проблемы обучения русскому языку XIV". 2020.
Originální název Международная конференция "Актуальные проблемы обучения русскому языку XIV"
Název česky Mezinárodní konference Aktuální problémy vyučování ruského jazyka XIV
Název anglicky International Conference Current Issues of the Russian Language Teaching XIV
Autoři KREJČÍ, Janina, Tatiana SAVCHENKO, Simona KORYČÁNKOVÁ a Anastasija SOKOLOVA.
Vydání 2020.
Typ výsledku Uspořádání konference
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Příznaky Mezinárodní význam
Změnil Změnila: Mgr. Anastasija Sokolova, Ph.D., učo 365354. Změněno: 1. 3. 2021 07:50.
Mezinárodní vědecká konference "Aktuální otázky výuka ruštiny XIV" měla proběhnout ve dnech 6.-8. května na PED MUNI, avšak vzhledem k pandemii COVID-19 proběhla dne 06.05.2020 na platformě Skype, zazněly vybrané příspěvky z plánovaného programu (celkem 4), konference se zúčastnilo 10 lidí.
Anotace anglicky
The international scientific conference "Current Issues of the Russian Language Teaching XIV" focuses on the linguistic, literary, cultural topics and the methodology of teaching Russian as a foreign language.
VytisknoutZobrazeno: 25. 4. 2024 11:36