DEMLOVÁ, Regina, Jiří DEML, Martina LOJOVÁ, Šárka SELVERKEROVÁ a Michaela HANÁKOVÁ. 5. celostátní setkání studijních sester a koordinátorů klinických hodnocení. 2022.
Originální název 5. celostátní setkání studijních sester a koordinátorů klinických hodnocení
Název česky 5. celostátní setkání studijních sester a koordinátorů klinických hodnocení
Název anglicky 5th national meeting of study nurses and coordinators of clinical evaluations
Autoři DEMLOVÁ, Regina (203 Česká republika, garant), Jiří DEML (203 Česká republika, domácí), Martina LOJOVÁ (203 Česká republika), Šárka SELVERKEROVÁ a Michaela HANÁKOVÁ (203 Česká republika).
Vydání 2022.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Uspořádání konference
Obor 30230 Other clinical medicine subjects
Stát vydavatele Česká republika
WWW URL
Kód RIV RIV/00216224:14110/22:00126895
Organizační jednotka Lékařská fakulta
Klíčová slova česky klinická hodnocení; konference; výzkumná infrastruktura; studijní sestry; koordinátoři
Klíčová slova anglicky clinical trials; conference; research infrastructure; study nurses; coordinators
Štítky conference, MOÚ, MU, operator, RIV, rivok
Změnil Změnila: Bc. Hana Vladíková, BBA, učo 244692. Změněno: 15. 10. 2022 10:54.
5. celostátní setkání studijních sester a koordinátorů klinických hodnocení pořádal Masarykův onkologický ústav ve spolupráci s Lékařskou fakultou Masarykovy univerzity, výzkumnou infrastrukturou CZECRIN a nadačním fondem PharmAround. Setkání se uskutečnilo 8. 9. 2022 na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Akce byla určena především pro studijní sestry a koordinátory z různých typů zdravotnicích zařízení v rámci celé ČR. Omezený počet míst byl určen pro zástupce zadavatelů, zejména monitorů, z řad farmaceuticích společností a CRO.
Anotace anglicky
The fifth nationwide meeting of study nurses and clinical evaluation coordinators was organized by the Masaryk Oncology Institute in cooperation with the Faculty of Medicine of Masaryk University, the CZECRIN research infrastructure, and the PharmAround foundation. The meeting took place on September 8, 2022, at the Faculty of Medicine of Masaryk University in Brno. The event was intended primarily for study nurses and coordinators from various healthcare facilities throughout the Czech Republic. A limited number of places were intended for representatives of the contracting authorities, especially monitors, from among pharmaceutical companies and CROs.
Návaznosti
LM2018128, projekt VaVNázev: Český národní uzel Evropské sítě infrastruktur klinického výzkumu (Akronym: CZECRIN)
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Český národní uzel Evropské sítě infrastruktur klinického výzkumu (CZECRIN)
VytisknoutZobrazeno: 28. 3. 2024 12:52