KVIZDA, Martin. Nová mobilita - vysokorychlostní dopravní systémy a dopravní chování populace. Souhrnná zpráva o výsledcích projektu. 1. vyd. Brno: Masarykova univerzita, 2023, 45 s.
Originální název Nová mobilita - vysokorychlostní dopravní systémy a dopravní chování populace. Souhrnná zpráva o výsledcích projektu.
Název anglicky ew mobility - high-speed transport systems and the transport behaviour of the population. Summary report on project results.
Autoři KVIZDA, Martin (203 Česká republika, garant, domácí).
Vydání 1. vyd. Brno, 45 s. 2023.
Nakladatel Masarykova univerzita
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Výzkumná zpráva
Obor 50202 Applied Economics, Econometrics
Stát vydavatele Česká republika
WWW URL
Kód RIV RIV/00216224:14560/23:00133625
Organizační jednotka Ekonomicko-správní fakulta
Klíčová slova česky vysokorychlostní železnice; big data; konkurence na trhu; konkurence o trh; poptávka po dopravě; dopravní chování
Klíčová slova anglicky high-speed rail; big data; market competition; market competition; transport demand; transport behaviour
Změnil Změnila: Mgr. Pavlína Kurková, učo 368752. Změněno: 10. 3. 2024 11:07.
Souhrnná výzkumná zpráva představuje hlavní zjištění a závěry, jež vzešly z projektu; není vyčerpávajícím výčtem všech výstupů. Každý závěr je stručně vysvětlen a komentován, je doprovozen jednoduchou infografikou a obsahuje odkaz na plný zdrojový dokument: interní analýzu, metodiku nebo publikovaný článek. Veškeré informace o projektu a jeho výstupech jsou dostupné na stránkách www.itregep.cz/projekt‑nova‑mobilita.
Anotace anglicky
The summary research report presents the main findings and conclusions that emerged from the project; it is not an exhaustive list of all outputs. Each conclusion is briefly explained and commented upon, accompanied by a simple infographic and includes a link to the full source document: internal analysis, methodology or a published article. All information about the project and its outputs is available at www.itregep.cz/projekt-nova-mobilita.
Návaznosti
EF16_026/0008430, projekt VaVNázev: Nová mobilita - vysokorychlostní dopravní systémy a dopravní chování populace
VytisknoutZobrazeno: 30. 9. 2024 03:42