ŠPAČEK, David. Hodnotový rámec moderního řízení ve veřejné správě. Univerzita Pardubice: Univerzita Pardubice. 7 s. Aktuální otázky rozvoje regionů. ISBN 80-7194-777-6. 2005.
Originální název Hodnotový rámec moderního řízení ve veřejné správě
Název anglicky Value framework of modern management in public administration
Autoři ŠPAČEK, David.
Vydání Univerzita Pardubice, 7 s. Aktuální otázky rozvoje regionů, 2005.
Nakladatel Univerzita Pardubice
Typ výsledku Odborná kniha
Organizační jednotka Ekonomicko-správní fakulta
ISBN 80-7194-777-6
Klíčová slova anglicky public administration; public management; new public management; good governance; public sector
Štítky Good Governance, New Public Management, Public administration, Public Management, public sector
Změnil Změnil: doc. Ing. David Špaček, Ph.D., učo 77120. Změněno: 8. 7. 2005 13:29.
Obsahem příspěvku je hodnotový rámec moderního řízení ve veřejné správě v jeho institucionalizované, tzn. formální podobě. V rámci příspěvku bude diskutován odklon od konceptu New Public Management vytvořením konceptu Good Governance.
Anotace anglicky
This article deals with the value framework of the modern management in public administration. It introduces two important concepts of public management (New Public Management, Good Governance) that have developed during the second half of the twentieth century.
VytisknoutZobrazeno: 19. 4. 2024 22:28