ŘEHÁK, Stanislav. Změny prostorových interakcí v názorech obyvatelstva moravsko-slovenského pomezí. Analýza výsledků terénního průzkumu. Výzkumná zpráva (GA ČR č. 205/95/1184). Brno: Katedra geografie Přírodovědecké fakulty MU. 33 s. interní tisk katedry, bez čísla svazku. 1997.
Originální název Změny prostorových interakcí v názorech obyvatelstva moravsko-slovenského pomezí. Analýza výsledků terénního průzkumu. Výzkumná zpráva (GA ČR č. 205/95/1184)
Název česky Změny prostorových interakcí v názorech obyvatelstva moravsko-slovenského pomezí. Analýza výsledků terénního průzkumu. Výzkumná zpráva (GA ČR č. 205/95/1184)
Název anglicky Changes of space interactions in opinions of the Moravian-Slovak borderlands population .
Autoři ŘEHÁK, Stanislav.
Vydání Brno, 33 s. interní tisk katedry, bez čísla svazku, 1997.
Nakladatel Katedra geografie Přírodovědecké fakulty MU
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Výzkumná zpráva
Obor 50000 5. Social Sciences
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Přírodovědecká fakulta
Klíčová slova anglicky Czech Republic; Slovakia; border region; transport; border effect; public opinion
Štítky border effect, border region, Czech Republic, public opinion, Slovakia, TRANSPORT
Změnil Změnil: doc. RNDr. Stanislav Řehák, CSc., učo 592. Změněno: 26. 5. 2006 15:36.
Výzkumná zpráva sumarizuje výsledky výzkumu na hranici České republiky a Slovenska. Zabývá se sociálními kontakty, dopravou, migracemi, dojížďkou.
Anotace anglicky
The work describes the situation on the border areas of the Czech Republic and Slovakia after the dissolution of both states. Social contacts, public transport, migrations and the commuting to work are analysed.
Návaznosti
GA205/95/1184, projekt VaVNázev: Aktuální změny prostorových interakcí na moravskoslovenském pomezí
Investor: Grantová agentura ČR, Aktuální změny prostorových interakcí na moravskoslovenském pomezí
VytisknoutZobrazeno: 18. 4. 2024 09:09