DOBŠÁK, Petr, Jarmila SIEGELOVÁ, Nabil Abdulah Ibrahim AL-MAHMODI, Jiří VÍTOVEC, Pavla BALCÁRKOVÁ, M. KOHZUKI, K. IMACHI, S. NITTA, J. EICHER a J. WOLF. Vliv elektrostimulace kosterního svalstva na variabilitu srdeční frekvence a svalovou sílu u pacientů s pokročilým stupněm chronického srdečního selhání. Cor et Vasa. Česká republika: Česká kardiologická společnost, 2006, roč. 48, č. 4, s. 19-19. ISSN 010-8650.
Originální název Vliv elektrostimulace kosterního svalstva na variabilitu srdeční frekvence a svalovou sílu u pacientů s pokročilým stupněm chronického srdečního selhání.
Název anglicky The influence of electrostimulation of skeletal muscle on heart rate variability in patients with heart failure.
Autoři DOBŠÁK, Petr, Jarmila SIEGELOVÁ, Nabil Abdulah Ibrahim AL-MAHMODI, Jiří VÍTOVEC, Pavla BALCÁRKOVÁ, M. KOHZUKI, K. IMACHI, S. NITTA, J. EICHER a J. WOLF.
Vydání Cor et Vasa, Česká republika, Česká kardiologická společnost, 2006, 010-8650.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Článek v odborném periodiku
Obor 30200 3.2 Clinical medicine
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Lékařská fakulta
Klíčová slova anglicky The influence of electrostimulation of skeletal muscle on heart rate variability in patients with heart failure.
Změnil Změnila: prof. MUDr. Jarmila Siegelová, DrSc., učo 2067. Změněno: 31. 5. 2006 08:56.
Anotace anglicky
Návaznosti
MSM0021622402, záměrNázev: Časná diagnostika a léčba kardiovaskulárních chorob
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Časná diagnostika a léčba kardiovaskulárních chorob