VANK, Pavel, Jarmila SIEGELOVÁ, Jaroslava POCHMONOVÁ, Veronika CHLUDILOVÁ, Nabil Abdulah Ibrahim AL-MAHMODI, Lumír KONEČNÝ, Petr POSPÍŠIL, Petr DOBŠÁK, Hana SVAČINOVÁ, Bohumil FIŠER, Jiří DUŠEK, Pavla BALCÁRKOVÁ, Lenka ŠPINAROVÁ a J.C. EICHER. EXERCISE TRAINING AND SYMPATHETIC NERVOUS ACTIVITY IN PATIENTS WITH HEART FAILURE. In Noninvasive Methods in Cardiology. Brno: Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů v Brně, 2006, s. 80-86. 1. ISBN 80-7013-444-5.
Originální název EXERCISE TRAINING AND SYMPATHETIC NERVOUS ACTIVITY IN PATIENTS WITH HEART FAILURE
Název česky Pohybová léčba a sympatická nervová aktivita u pacientů se srdečním selháním.
Autoři VANK, Pavel, Jarmila SIEGELOVÁ, Jaroslava POCHMONOVÁ, Veronika CHLUDILOVÁ, Nabil Abdulah Ibrahim AL-MAHMODI, Lumír KONEČNÝ, Petr POSPÍŠIL, Petr DOBŠÁK, Hana SVAČINOVÁ, Bohumil FIŠER, Jiří DUŠEK, Pavla BALCÁRKOVÁ, Lenka ŠPINAROVÁ a J.C. EICHER.
Vydání Brno, Noninvasive Methods in Cardiology, od s. 80-86, 7 s. 1. 2006.
Nakladatel Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů v Brně
Originální jazyk angličtina
Typ výsledku Kapitola resp. kapitoly v odborné knize
Obor 30200 3.2 Clinical medicine
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Lékařská fakulta
ISBN 80-7013-444-5
Klíčová slova anglicky EXERCISE TRAINING AND SYMPATHETIC NERVOUS ACTIVITY IN PATIENTS WITH HEART FAILURE
Změnil Změnila: prof. MUDr. Jarmila Siegelová, DrSc., učo 2067. Změněno: 15. 11. 2006 12:10.
Anotace česky
Pohybová léčba a sympatická nervová aktivita u pacientů se srdečním selháním.
Návaznosti
MSM0021622402, záměrNázev: Časná diagnostika a léčba kardiovaskulárních chorob
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Časná diagnostika a léčba kardiovaskulárních chorob
VytisknoutZobrazeno: 25. 4. 2024 19:08