PAŘENICA, Jiří, Monika PÁVKOVÁ GOLDBERGOVÁ, Miroslav VYTISKA, Martin POLOCZEK, Petr KALA, Petr NEUGEBAUER a Jindřich ŠPINAR. Genotyp of matrix metalloprotinase-2 relates to value of aortic pulse pressure. In In: New Frontiers in the Research of PhD. students. Conference Medical Schools. 1. vyd. Prague: Charles University in Prague, Faculty of Medicine in Hradec Králové., 2006, s. 145-147.
Originální název Genotyp of matrix metalloprotinase-2 relates to value of aortic pulse pressure.
Autoři PAŘENICA, Jiří, Monika PÁVKOVÁ GOLDBERGOVÁ, Miroslav VYTISKA, Martin POLOCZEK, Petr KALA, Petr NEUGEBAUER a Jindřich ŠPINAR.
Vydání 1. vyd. Prague, In: New Frontiers in the Research of PhD. students. Conference Medical Schools. od s. 145-147, 3 s. 2006.
Nakladatel Charles University in Prague, Faculty of Medicine in Hradec Králové.
Typ výsledku Kapitola resp. kapitoly v odborné knize
Organizační jednotka Lékařská fakulta
Změnil Změnila: Alena Zmeškal Kolářová, učo 135289. Změněno: 7. 6. 2007 12:53.
VytisknoutZobrazeno: 25. 4. 2024 13:34