KUKLETOVÁ, Martina, Filip RŮŽIČKA, Lydie IZAKOVIČOVÁ HOLLÁ, Jarmila KUKLOVÁ, Ivo SEDLÁČEK a Lenka ŽÁČKOVÁ. Isolation of Candida sp. in dental plaque of ECC affected children. In The 21st Congress of IAPD. 2007.
Originální název Isolation of Candida sp. in dental plaque of ECC affected children
Název česky Isolace Candida sp. u dětí postižených ECC
Název anglicky Isolation of Candida sp. in dental plaque of ECC affected children
Autoři KUKLETOVÁ, Martina (203 Česká republika, garant), Filip RŮŽIČKA (203 Česká republika), Lydie IZAKOVIČOVÁ HOLLÁ (203 Česká republika), Jarmila KUKLOVÁ (203 Česká republika), Ivo SEDLÁČEK (203 Česká republika) a Lenka ŽÁČKOVÁ (203 Česká republika).
Vydání The 21st Congress of IAPD, 2007.
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Obor 30200 3.2 Clinical medicine
Stát vydavatele Česká republika
Kód RIV RIV/00216224:14310/07:00023418
Organizační jednotka Přírodovědecká fakulta
Klíčová slova anglicky microbiology dentistry Candida sp. plaque
Změnil Změnil: prof. RNDr. Ivo Sedláček, CSc., učo 866. Změněno: 31. 3. 2010 10:48.
Candida albicans and further yeast strains are the constant components of the dental plaque in ECC affected children and they can contribute with their ability to ferment carbohydrate to the destructive course of the disease.
Anotace anglicky
Návaznosti
1M0528, projekt VaVNázev: Stomatologické výzkumné centrum
Investor: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Stomatologické výzkumné centrum