D 2004

Přeshraniční trojstranná spolupráce v euroregionech Nisa a Šumava a její vztah k samosprávě a veřejné správě

KLUSÁČEK, Petr

Originální název

Název česky

Název anglicky

Trans-boundary trilateral cooperation in the euroregions Nisa and Šumava and its relation to self-government and public government

KLUSÁČEK, Petr

Vydání

Nitra, 452-457, 2004

Nakladatel

Univerzita Konštantína filozofa v Nitre

Typ výsledku

Stať ve sborníku

Utajení

není předmětem státního či obchodního tajemství

Organizační jednotka

Přírodovědecká fakulta

80-8050-784-8

Klíčová slova anglicky

transboundary cooperation; euroregions; public administration

Štítky

Euroregions, Public administration, transboundary cooperation
Změněno: 11. 2. 2008 13:43, Mgr. Petr Klusáček, Ph.D.

ORIG EN

V originále

Článek se zabývá tématem přeshraniční spolupráce v euroregionech Nisa a Šumava. Je obzvláště zaměřen na popis spolupráce, její intenzity a jejích výsledků – přitom je využito příkladů nejúspěšnějších projektů, které byly financované ze zdrojů Evropské unie.

Anglicky

The article deals with the issue of the transboundary cooperation in the euroregions Nisa and Šumava. It is especially focused on the description of the cooperation, its intensity and its results - based on the examples of the most successful projects that were funded from European Union financial sources.
Zobrazeno: 19. 10. 2024 06:40