KNECHT, Petr a Zuzana SIKOROVÁ. 9. konference Mezinárodní asociace pro výzkum učebnic a dalších edukačních médií (IARTEM). Brno: Pedagogická fak. Masarykovy univerzity, 2008.
Originální název 9. konference Mezinárodní asociace pro výzkum učebnic a dalších edukačních médií (IARTEM)
Název anglicky The 9th conference of the International Association for Research on Textbooks and other Educational Media
Autoři KNECHT, Petr a Zuzana SIKOROVÁ.
Vydání Brno, 2008.
Nakladatel Pedagogická fak. Masarykovy univerzity
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Účelové publikace
Obor 50300 5.3 Education
Stát vydavatele Česká republika
Organizační jednotka Pedagogická fakulta
Klíčová slova anglicky textbooks research, school book research
Změnil Změnil: doc. Mgr. Petr Knecht, Ph.D., učo 53924. Změněno: 12. 4. 2023 20:18.
Příspěvek je zprávou z 9. konference Mezinárodní asociace pro výzkum učebnic a dalších edukačních médií (IARTEM).
Anotace anglicky
The paper is a report of the 9th conference of the International Association for Research on Textbooks and other Educational Media.
VytisknoutZobrazeno: 25. 4. 2024 10:55