DARMOPILOVÁ, Zuzana. Specifika navazujícího magisterského francouzského studijního programu na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy university v Brně. Online. In Zborník príspevkov z vedeckého seminára Ako učiť ekonómiu verejnej správy. Bratislava: Vysoká škola ekonómie a manažmentu verejnej správy, 2007. s. 72-79, 6 s. ISBN 978-80-89143-61-0. [citováno 2024-04-23]
Originální název Specifika navazujícího magisterského francouzského studijního programu na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy university v Brně
Název anglicky Franco-Czech Curriculum at ESF MU
Autoři DARMOPILOVÁ, Zuzana
Vydání Bratislava, Zborník príspevkov z vedeckého seminára Ako učiť ekonómiu verejnej správy, od s. 72-79, 6 s. 2007.
Nakladatel Vysoká škola ekonómie a manažmentu verejnej správy
Originální jazyk čeština
Typ výsledku Stať ve sborníku
Obor 50600 5.6 Political science
Stát vydavatele Slovensko
Organizační jednotka Ekonomicko-správní fakulta
ISBN 978-80-89143-61-0
Klíčová slova anglicky Public administration; Franco-Czech curriculum
Štítky Franco-Czech curriculum, Public administration
Příznaky Mezinárodní význam
Změnil Změnila: Ing. Naďa Voráčová, učo 62883. Změněno: 4. 6. 2009 10:27.
Jedním ze způsobů, jak učit veřejnou správu, je také cesta inspirace zahraničními modely, tedy vytvoření dvojjazyčných studijních oborů, které umožňují studentovi seznámit se více modely veřejné správy. Na ESF MU od roku 2002 existuje Česko-francouzské studium veřejné správy (M.F.T.A.P.), které je připravováno ve spolupráci s Université Rennes I pod záštitou Francouzského velvyslanectví v Praze. Cílem příspěvku je podat informace o tomto studijním programu a jeho specifikách.
VytisknoutZobrazeno: 23. 4. 2024 21:58