Informační systém MU
LUKÁŠOVÁ, Růžena. Organizational Culture of Czech Manufacturing Companies (results of the empirical study). In Identity and Diversity in Organisations – Building Bridges in Europe: abstract of the Eleventh European Congress on Work and Organizational Psychology (CD-ROM). 2003.
Originální název Organizational Culture of Czech Manufacturing Companies (results of the empirical study)
Název česky Organizační kultura českých výrobních firem (výsledky empirického výzkumu)
Název anglicky Organizational Culture of Czech Manufacturing Companies (results of the empirical study)
Autoři LUKÁŠOVÁ, Růžena.
Vydání Identity and Diversity in Organisations – Building Bridges in Europe: abstract of the Eleventh European Congress on Work and Organizational Psychology (CD-ROM), 2003.
Typ výsledku Konferenční abstrakt
Organizační jednotka Ekonomicko-správní fakulta
Příznaky Mezinárodní význam
Změnil Změnila: doc. PhDr. Růžena Lukášová, CSc., učo 36225. Změněno: 8. 7. 2008 22:54.
Zobrazeno: 3. 7. 2024 19:23